Not understanding anything? Click here to read in English

DIY: A necklace with wire name or word. Video tutorial for personalized jewellery.

12/24/2014
Cześć wszystkim! Dziś mam dla was coś wyjątkowego - a mianowicie wideo-poradnik odnośnie naszyjników z imionami i dowolnymi napisami. Jest to jeden z moich najpopularniejszych projektów z serii ,,zrób to sam" i cieszę się, że mogę wam go zaprezentować w takiej odsłonie dzięki współpracy z AgarthaFilms.com.
Przygotowanie filmu było świetną zabawą, a także moim pierwszym doświadczeniem tego typu. Mam nadzieję, że zainspiruję was w ten sposób do tworzenia własnych elementów biżuteryjnych dla siebie, lub jako prezent dla najbliższych. 
Dodatkowo przenoszę was na koniec w moje rejony, gdzie ukazuję kawałek swojej szwedzkiej rzeczywistości i charakterystyczne czerwone domki. 
Zapraszam do obejrzenia i podzielenia się opinią! W razie jakichkolwiek pytań, śmiało zostawiajcie je w komentarzach pod filmem. :-) 

English: Hi everyone! Today I have for you something special - a video-tutorial about my necklaces with names and words. It is one of my most popular tutorials from DIY series and I'm really happy that I can show it to you in that way, thanks to the cooperation with AgarthaFilms.com
Creating this movie was a great fun, but also my first experience of that type. I hope I will inspire you to create your own jewellery elements for you or as a gift for your closest ones.
At also I'm sharing with you a little bit of my swedish reality and showing characteristic red houses.
Feel free to watch and share your opinion! In case of any questions, don't hesitate to leave them in the comments under the movie. :-) 

2 komentarze:

  1. Oj, też by mi się przydały takie zdolności manualne. Ale żeby tak pozwijać i wyczarować z drucika takie cudeńko muszę nabrać wprawy i kilka razy prześledzić filmik.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W zakładce ,,DIY" na blogu jest też ten sam poradnik w formie tekstu i zdjęć. Polecam :)

      Usuń

The Daily Wonders - all rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.