Not understanding anything? Click here to read in English

Styggforsen Waterfall

Hej! W końcu przy odrobinie wolnego czasu udało mi się wraz ze znajomymi wybrać na małą wycieczkę. Szwecja znana jest z fantastycznych parków narodowych i wszechobecnej natury (a także zamiłowania szwedów do przebywania na świeżym powietrzu). Spotkaliśmy się więc z samego rana i zaopatrzeni w ciepłe ubrania oraz ,,lunch-boxy" obraliśmy kierunek na park narodowy w Rättvik, aby przyjrzeć się wodospadowi Styggforsen. Z pewnością nikt się nie rozczarował. Pomimo dość chłodnej pogody udało nam się go obejść dookoła i przy okazji zrobić kilka świetnych zdjęć. Widok był fantastyczny! Poniżej kilka przykładowych ujęć i nasza uśmiechnięta paczka. :-) /

English: Hey! Finally with a little bit of free time, we managed to make a small trip with our group. Sweden is well known of fantastic national parks and great nature all around (and a love of Swedish people to spend their time outside). We met in the morning, took our lunch-boxes and took a course to national park in Rättvik to look at Styggforsen waterfall. For sure no one was disappointed. Even though the weather was a little bit cold, we managed to walk it all around and take a few great pictures. View was amazing! Below you can see a few examples and our smiley team. :-) 

Jaki jest wasz ulubiony park narodowy? /
What is yours favourite national park?

6 komentarzy:

 1. Zakochałam się w tych widokach ! Przepiękne !

  http://mrsmargg.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Musiałam, wrócić jeszcze raz ! Dawno nie byłam w górach ani w parku, więc dziś postanowiłam, że czas odwiedzić naturę- pobliski park.

  OdpowiedzUsuń
 3. Rzeczywiście zieleń powala na kolana i pewnie powietrze też smakuje inaczej:) Czekamy na dalsze relacje z ciekawych miejsc i życia studenckiego na obczyźnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno pojawi się więcej relacji :)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 4. Zazdroszczę Ci takich pięknych miejsc w Szwecji :)
  A.

  OdpowiedzUsuń

The Daily Wonders - all rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.