Not understanding anything? Click here to read in English

Tattoed photo-shots

8/07/2014
Hej wszystkim! W ostatnim wirze wyjazdów zabrakło mi jednej rzeczy, a mianowicie - mojego aparatu. Złośliwość rzeczy martwych ma to do siebie, że przedmioty postanawiają zawieść w najmniej odpowiednim momencie i tak też stało się z AF w moim obiektywie. Do lustrzanki jestem już tak przyzwyczajona, że od razu poczułam, że coś jest nie tak - silnik autofokusa obiektywu chodził inaczej, niż zwykle. Perspektywa zakupu nowego odrobinę mnie przeraziła, ale na szczęście po jednym dniu naprawy i uboższa o kilka stów, odebrałam już moje sprawne cacko. :-) Od razu zabrałam się za tzw. ,,odświeżenie obiektywu" i zrobiłam kilka testowych zdjęć. Nie byłabym sobą, gdybym nie nadała zwykłym portretom odrobiny charakteru. Poszłam za ciosem i nadałam im specyficzny klimat tworząc nic innego jak... tatuaże!
Zazwyczaj moje zdjęcia przepełnione są kolorami i refleksami światła, więc muszę stwierdzić, że to była miła odmiana. A wy co myślicie o tej małej sesji? 


Hi everybody! Lately my life was full of trips, but there was one thing missing in it- my DSLR camera. Sometimes it happens that things are failing us in the worst possible moments, so that's what happened with my AF in the lens. I got so used to it that I immediately felt that something was wrong - the autofocus engine was working different than usual. The vision of buying a whole new lens scared me a bit, but fortunately it took one day and a few houndreads and I got it back fixed. :-) Right a way I wanted to check it out, so I made a few ,,test" shots. I wouldn't be myself if I just let them be in the normal way- I wanted to make them look better - darker and more interesting by creating... tattoos! Usually my photos are full of colours with rays of light, so I must say it was good to make something different. And what do you think of my tiny photo session? :-)

12 komentarzy:

 1. wow! robi wrażenie:)
  może jeszcze Ci się spodobają takie malunki ;) hehe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha, chyba nie aż tak! :D Aczkolwiek zawsze oglądam się za wytatuowanymi ;))

   Usuń
 2. Tatuaże pierwsza klasa :) ale dobrze, że nieprawdziwe. Bez nich też świetnie wyglądasz!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Raczej nigdy nie zdecydowałabym się na takie odważne rękawy :D

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Dzięki! Nie myślałam, że tylu osobom się spodoba :)

   Usuń
 4. Fajne zdjęcia, jak zwykle. Mam słabość do czarno-białych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też (choć te są lekko niebieskawe ;) ). Czarno białe mają swój charakter.

   Usuń

The Daily Wonders - all rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.