Not understanding anything? Click here to read in English

Inspiration: A week planners

9/05/2013
source: here

Cześć! Myślałam o tego typu inspiracyjnym wpisie, od kiedy zaczęłam prowadzić mój mały sklepik Mally. Szukałam dobrych pomysłów na stworzenie domowej roboty kalendarzy, lub tygodniowych plannerów, gdzie mogłabym coś przypiąć, lub wpisać rzeczy do zrobienia. Na początku myślałam, że to tylko dobre rozwiązanie dla dużych rodzin z dziećmi, by zapisać ich zajęcia, ale teraz zmieniłam zdanie - to naprawdę fajne rozwiązanie dla każdego. Bo ile razy zdarzyło wam się o czymś zapomnieć (albo zostawić coś na ostatnią chwilę - czego nienawidzę). Zatem teraz mam w końcu motywację do stworzenia czegoś podobnego (nie mogę zapomnieć o wysyłce paczek, lub przygotowaniu zamówień). Myślę że to dobry moment do zabrania się do roboty. 
Oto kilka inspiracji, które znalazłam w internecie i które mogą się okazać pomocne w czasie prac i tworzeniu czegoś podobnego. Mam nadzieję, że was też to zainspiruje. /

 
Hello! I was thinking about that kind of post since I started my tiny Mally shop. I'm searching for any good ideas for home made week planners where I could pin or write my ,,to do's". 
At first I thought it's only a good solution for big families to write down children activities, but now I changed my mind - it's a really good solution for everyone. Well, how many times you had forgotten about something that had to be done? Sometimes I'm thinking about 100 things per minute and it happens to me to miss something (or leave something for the very last moment - which I hate).
So now I finally have a good motivation (I can't forget about sending packages or preparing the orders) - I think it's the right time to make one week planner by myself. 
Here are a bunch of inspirations I found on the internet that may be helpful for me while creating something similar. I hope you'll also get inspired. 
 
source: here

source: here

 
source: here


source: here

 
source: here

 
source: here

source: here


source: here

source: here
Używacie czegoś w stylu tych tygodniowych plannerów w codziennym życiu? :-) /
 *You use any of those ,,week planner" ideas in everyday life? :-)

12 komentarzy:

 1. mam wszystko w kalendarzu elekronicznym, ale w widocznym miejscu w domu byłoby genialnie :) podoba mi się ten post, bardzo inspirujący :)

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie sprawdziła się, pamiętająca jeszcze moje podstawówkowe czasy, tablica korkowa, która mimo spędzonych kilku lat na strychu nadal świetnie się prezentuje i utrzymuje pinezki ;)

  Zapraszam do siebie: kokornus.blogspot.com ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie zainspirował 'menu planner', właśnie niedawno głowiłam się nad tym jak zapanować nad jadłospisem, żeby wyszło tanio, różnorodnie, smacznie i zdrowo. Dzięki :)
  a przy planowaniu tygodnia wystarcza mi mały kalendarzyk podarowany przez uczelnię. pozdro!

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne inspiracje i dobry pomysł z tym week plannerem - przydatna rzecz :) pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja niestety nie a potem jest tak, że wszystko zapominam:( muszę sprawić sobie planner lub chociaż kalendarz ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wciąż szukam idealnego rozwiązania dla siebie... póki co zadowalam się kalendarzem, który stoi na biurku i notatkami w zeszycie, jednak marzy mi się taka organizacja, jak na zaprezentowanych przez Ciebie zdjęciach. Cała ściana organizacyjna to by było coś! :)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Mi zwykle wystarcza plan teatralny i głowa. I bez problemu sobie radzę. Ale coś takiego byłoby naprawdę przydatne...
  Dlaczego bardzo nie polecasz Sony Vaio?

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja mam małą foczkę-przypominajkę na biurku ;-) Akurat dziś dodałam post nt. mojej organizacji czasu. Ale także większy planer to też niezły pomysł! Idę teraz zajrzeć do Twojego sklepu :):)

  OdpowiedzUsuń
 9. ja zaczęłam w tamtym roku używać kalendarza typowo szkolnego-wrzesien-lipiec..
  Byłam akurat wtedy w maturalnej klasie i bardzo się to przydawało, bo miałąm nakreślony kolejny tydzień w szkole poprzez zapiski co kiedy i gdzie.. Idąc na studia również zakupiłam sobie tzw"kalendarz akademicki" w empiku. ma fajnie wyłożone miejsca gdzie mogę zapisać terminy sesji lub też plan zajęć :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Muszę Ci się przyznać, że tak mnie zainspirowałaś, że po napisaniu tego komentarza wstaję i wreszcie robię użytek z mojej tablicy korkowej :) Dziękuję i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja już od kilku lat używam plannery - zarówno w pracy, jak i w domu - sprawdzają się genialnie! Jeszcze na studiach służyła mi olbrzymia tablica korkowa, bardzo ją doceniałam, gdy zbliżała się sesja i trzeba było ogarnąć cały chaos z nią związany ;) Obecnie korzystam z różnych planerów. Do takiego zarządzania swoim czasem zainspirowała mnie ta firma szkoleniowa podczas jednego z kursów. Polecam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Uwielbiam akcesoria do planowania, a gdy są takie kolorowe to aż chce się do nich zaglądać i życie staję się proste i kolorowe :D Piękne inspiracje :)

  OdpowiedzUsuń

The Daily Wonders - all rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.