Not understanding anything? Click here to read in English

Who's working out with me? - COMPETITION

8/09/2013
 Cześć wszystkim! Lato zdaje się być świetnym czasem na zadbanie o siebie - przestawienie się na zdrowsze nawyki i na zabranie się za ćwiczenia. Ale wiele osób ma problemy z gubieniem motywacji lub ustanawianiem sobie celów. Dlatego też pomyślałam o rozpoczęciu małej rywalizacji blogerskiej (ale nie tylko!), do której każdy mógłby się przyłączyć. W grupie łatwiej jest motywować siebie nawzajem i zachęcać do dalszej pracy. :-) /

*Hi, everyone! Summertime seems to be a great time for taking care abour ourselves - by living a healthy way and excercising. But many people have troubles with loosing their motivation or personal goals. That's why I thought about starting a small competition for bloggers (but not only!) where everyone could participate. It would be easier to motivate and encourage each other in a group.

 
JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?
Jeśli lubisz biegać, lub nienawidzisz, lub jeśli nie wiesz jak biegać, albo jak oddychać w czasie biegu - to kompetycja dla was wszystkich.
Dodatkowo, dla tych którzy wybitnie nie znoszą biegania - dodałam też inne dyscypliny (takie jak chodzenie, lub jazda na rowerze i pływanie)
Możemy się wiele nauczyć od siebie nawzajem i spędzić miło czas w czasie treningów.
Gdy biegam, używam aplikacji endomondo. Pomaga mi sprawdzić czas i kilometry. Zawsze używam jej offline i w domu przesyłam trening przez wi-fi do konta endomondo. Mogę wtedy zobaczyć mapę treningu online. To całkiem pomocne.
Dlatego też postanowiłam użyć tej samej stronki i aplikacji do swojego własnego konkursu.
Jeśli jednak wasz telefon nie współpracuje z tą aplikacją, to bez obaw, możecie dodać swój trening ręcznie na tej stronie bez używania telefonu.
Zaczyna się 1.08.13 a kończy 31.08.13
Celem jest uzbieranie jak największej liczby przebiegniętych kilometrów w ciągu miesiąca.
MOŻECIE DOŁĄCZYĆ TUTAJ: KLIK
 
HOW TO TAKE A PART?
If you like running, or if you hate running, if you don't know how to run, or how to breathe during your run - it's a competition for you all. For those who really hates running I added also other sports (walking, cycling and swimming)
We can all learn from each other and have a good time while our workouts.
 While I'm running, I'm using endomondo phone app. It helps me check my time and kilometres. I'm always using it offline, and at home sending my training by wi-fi to my endomondo account. After that I can see my run-map online. It's really helpful.
I decided to use the same site and app for my competition. But if your mobile won't work with this app, don't worry, you can just add your trainings manually on this site without using phone.
It starts 1.08.13 and ends 31.08.13.
The goal is to reach the highest amount of kilometres during this month. 
YOU CAN PARTICIPATE HERE:  CLICK
 Jeśli ktokolwiek byłby chętny do wzięcia udziału, byłoby mi niezmiernie miło. Nie chodzi o wygrywanie, ale o fajnie spędzony czas. Poza tym od czasu do czasu planuję zrobić osobny post o moich i waszych wynikach, dobrych radach albo historiach z treningów.
Co o tym wszystkim myślicie? :-) Zainteresowani? :) 

*If anyone would be interested in taking a part in it, I'd be very happy. It's not about winning, but just having a good time. At also from time to time I'm planning to make a post about mine and ours results, some good advices or our workout stories. 
What do you think about it all? :-)  Interested? :)

6 komentarzy:

 1. Dołączyłam, ale ja będę pokazywać moje przejechane kilometry. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O ile nie zapomnę włączyć endomondo bo to zdarza się dosyć często ;D

   Usuń
 2. A co tam, dołączam się! Używam endo już od długiego czasu i czasem biorę udział w różnych wyzwaniach, chociaż często tracę motywację, hehe ;) Moje kilometry będą chyba tylko z chodzenia, bo do biegania nie mogę się przemóc - ale kto wie? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja to z tych co biegac nie znosza
  ale spacery i truchtanie nie jest zle
  szkoda ze nie mam takiej fajnej aplikacji bo miloby bylo wiedziec ile kilometrow za mna

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny blog :) Bardzo podoba mi się ten pomysł, myślę że bieganie to jedna z najbardziej przyjemnych dyscyplin sportowych.. no i oczywiście efekty widoczne są prawie od razu :)

  dodaje do obserwowanych!

  www.byblondepeanut.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

The Daily Wonders - all rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.