Not understanding anything? Click here to read in English

Spring WISHLIST

3/23/2013
 
Cześć! Oto dwie rzeczy, nad którymi się obecnie zastanawiam. Zatem zdecydowałam się stworzyć małą, wiosenną WISHLISTĘ. 
Pierwszą z nich są - idealne cieliste baleriny. Gdy spojrzycie wyżej, zobaczycie dwie różne pary balerin z Zary. Nadal jednak nie mogę się zdecydować - kupić czy nie - odnośnie tej pary z bransoletkami na kostkę. Bo szczerze mówiąc, gdy zobaczyłam je w internecie, zdawały się być idealne, ale gdy obejrzałam je na żywo, nie byłam już co do nich taka pewna. W każdym razie nie ważne, czy dokładnie ta, czy inną para, chciałabym by jakaś cielista para znalazła się w mojej szafie. Może nawet jakaś ze złotymi ćwiekami? Zobaczymy. :-) 
 
*Hi! There are two things I'm thinking about buying right now. So I decided to create a tiny spring WISHLIST.
The first thing - perfect nude ballerinas. When you look above, you can see there two different pairs of ballerinas from Zara. I still can't decide - to buy or not to buy - this pair with anklets. To be honest, when I saw them on the website they seemed to be perfect, but when I saw them live, I wasn't so sure about them anymore. Anyway, no matter if exactly this pair or another, I wish to find nice nude ballerinas. Maybe with some golden studs? We'll see. :-)
 I bluza, co do której nie potrafię się zdecydować. Była to miłość od pierwszego wejrzenia, serio. Ale nie jestem pewna rozmiaru. Nie tylko jest wyłącznie opcja zamówienia online (zatem nie mogę zmierzyć), ale także są dostępne tylko 3 rozmiary- S, M i L. A ja zwykle noszę małe S lub XS. I ta wydaje się zatem odrobinę duża. Ale! Gdy zobaczyłam zdjęcia noszących je dziewczyn, które ją kupiły - wyglądała na znacznie mniejszą. W każdym razie - co o niej myślicie? Na tak, czy na nie? Jeśli na tak - z czym ją nosić? Jakieś rady? :-) 

 *And a sweatshirt that makes me feel really confused. It was just love from the first sight, seriously. But I'm not sure about the size. Not only there is only option to order online (so I can't check the size first), but also there are only 3 sizes available - S, M and L. And I usually wear small S or XS. And this one seem to be kinda big. But! When I saw the pictures of girls who already bought it - it looks smaller than on the picture. Anyway - what do you think about it? In or out? If in - what to wear with it? Any tips? :-)

6 komentarzy:

 1. przecudne te balerinki

  OdpowiedzUsuń
 2. Bluza bardzo ciekawa. W lutowym InStyle pokazywali, że taki "worek" przestał być już tylko podomowym, ciepłym i wygodnym nakryciem, ale staje się bardzo modny w tym sezonie. Jeśli chodzi o zakupy przez Internet, to zawsze jest możliwość zwrotu do 14 dni (ustawowo!) więc możesz wziąć "eskę" i poprzymierzać w domu :). A jeśli chodzi o zestawienie, to wydaje mi się, że jasne spodnie (białe, beżowe, kremowe, waniliowe, miętowe) będą najlepsze. Do tego cieliste balerinki i wiosenny look na całego ;).
  Pozdrawiam cieplkutko!

  OdpowiedzUsuń
 3. Taak! Wygląda przeuroczo! :). A z czym nosić? Hmm. Nie wiem :D.

  OdpowiedzUsuń
 4. Całkiem fajne cieliste baleriny widziałam w tesco!:D

  OdpowiedzUsuń
 5. też szukam cielistych balerinek! całkiem fajne widziałam w mohito :)

  OdpowiedzUsuń

The Daily Wonders - all rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.