Not understanding anything? Click here to read in English

DIY: Bracelet (video tutorial!)

3/04/2013
 
Cześć! Dziś stworzyłam tą prostą bransoletkę przyjaźni (zrobioną z supełków) przy użyciu muliny i małych, kwadratowych złotych ćwieków. Nie jest to pierwszy raz kiedy pokazuję na blogu tego typu bransoletkę, ale zawsze pojawiało się wiele pytań odnośnie robienia supełków. Dlatego też postanowiłam stworzyć krótki poradnik video, w którym wam wszystko pokażę. Jest to bardzo łatwe. Musicie po prostu wziąć pierwszy sznurek i zrobić podwójny supeł na każdym kolejnym sznurku. A gdy dojdziecie do ostatniego, ponownie chwyćcie pierwszy sznurek i powtarzajcie wszystko od nowa, jeden po drugim, aż skończycie bransoletkę. Brzmi łatwo, nieprawdaż? :-)
Chciałam też przeprosić za słabą jakość filmiku. Zrobiłam go w HD, a po zmianie rozmiaru całkowicie straciłam jakość... Ale mimo tego mam nadzieję, że okaże się pomocny!
 
*Hi! Today I made this simple friendship bracelet (made out of knots) by using embroidery floss and small square, golden studs. It's not the first time when I'm showing that kind of bracelet on my blog, but there were always a lot of questions about making knots. That's why I decided to create a short video tutorial to show you how to make them. It's really simple. You just need to pick the first string and make a double knot on other strings, one by one. And when you make the last knot, just pick the first string again and repeat it over and over, until you finish the bracelet. Simple, isn't it? :-)
At also I want to apologise for the poor quality of the video. I made this in HD, but after changing the size, I lost the quality... But I hope it's gonna be helpful anyway!
POTRZEBUJECIE:
- 5 sznurków z muliny (1-1,5m długości każdy)
- małe ćwieki (użyłam 8)
- jeśli chcecie regulację rozmiaru - dodatkowo ok. 20cm muliny, lub innego sznurka
- dekoracyjne elementy na koniec bransoletki
 
 *YOU NEED:
- 5 strings of embroidery floss (1-1,5m long each) 
- small studs (I used 8)
- if you want a size regulation - you'll also need about 20cm of embroidery floss or other string. 
- I also used decorative elements on the endings of the bracelet
 
Zawsze robię supełki skierowane w prawo. Powinniście zdecydować się na jedną stronę i wykonywać całą bransoletkę w taki sam sposób. /
 *I always make knots turned to the right side. You should always make them the same way!
Doczepiłam ćwieki. /
  *I attached studs.
A oto jak wygląda na mojej ręce. /
  *And this is how it looks on my hand.
 
Regulację rozmiaru zrobicie przy użyciu stylu makramowego. TUTAJ we wcześniejszym poradniku, dowiecie się, jak to zrobić - krok po kroku. /

*Make a size regulation by using a macrame style. HERE, on my previous tutorial you can find out how to do it, step by step. 
I co myślicie? :-) /
 *And what do you think? :-)

7 komentarzy:

 1. Powiem, że podoba mi się piosenka w tle :D. Bo filmiku jakoś nie udało mi się wzrokowo obejrzeć. Tylko początek. Obejrzę, gdy dorobię się czegoś grubszego od nitki ^^.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 2. ładna bransoletka, ale ja nie czuje tego całego DIY :D jestem beznadziejna w tego typu manualnych wysiłkach :) więc zazwyczaj wszystko kupuje :)
  Ps: Nominowalam Cię do versatile blogger award.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tez zazwyczaj nie biorę udziału w żadnych łańcuszkach ale to w sumie nominacja dla wszechstronnego blogera i jest miła i to nie żaden konkurs więc stwierdziłam, że czemu by raz nie ulec :) tylko nominacja, której nikt nie podważy.

   Usuń
 3. great idea!

  http://thehandbagconcept.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna bransoletka! Zastanawiam się, czy wystarczy mi zdolności manualnych, by samemu podobną stworzyć ;)

  http://szminka-i-buciki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
The Daily Wonders - all rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.