Not understanding anything? Click here to read in English

Meet Axa!

6/18/2012
 Chłopak mojej mamy zaskoczył mnie, gdy wróciłam do domu na weekend, gdy oznajmił że właśnie zaadoptował psa! Ma na imię Axa, ma 8 lat i... cóż mogę więcej powiedzieć? Jest spokojnym i dobrym psem.
Będzie żyła na dworze, tak jak drugi pies - Spike (5 letni Rottweiler). Oba psy są dobrze wychowane, zaprzyjaźniły się od pierwszej chwili. W końcu Spike ma z kim się pobawić i z kim pobiegać.

 *My mum's boyfriend suprised me a lot, when I came home for the weekend and he said that he just adopted a dog! Her name is Axa, she's 8 years old and... what else can I say? She's just so calm and good dog. 
She's gonna live outside, just like the other dog - Spike (5 year old Rottweiler). Both dogs are well behaved, they became friends from the first sight. Finally Spike have someone to play with and to run with.  
Zaadoptowaliście kiedyś jakieś zwierzę? :-) /
 Have you ever adopted any animal? :-) 

11 komentarzy:

 1. Królika zaadoptowałam w styczniu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. niestety - mam alergię, więc posiadanie zwierzątka od zawsze było dla mnie wykluczone ;c
  drugie zdjęcie jest przeurocze *.*

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak,psa wtedy miał trzy miesiące teraz ma już ponad rok.
  A Axa jest śliczna tak jak i Spike :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przyznaj się doczepiłaś w PS języczka! ;))
  Axa, Spike i każdy pies dla mnie jest cudowny a właściwie ich psie serce.
  Takiego ze schroniska jeszcze nie miałam ale kto wie... w życiu na miłość z sierściem też przyjdzie czas;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet by mi do głowy nie przyszło majstrować przy jej pyszczku :D

   Usuń
  2. aha ale jakoś tak mi cienia pod wargą Axy zabrakło i zdjęcie jest śmieszne, więc zwątpiłam w oryginalność ;) 'pardooon!'

   Usuń
 5. śliczne psy ;]

  OdpowiedzUsuń
 6. Całe życie trafiam na biedne zwierzęta. Wszystkie moje sąsiadki, mają juz obsadzone posesje zwierzakami. Ja też bym adoptowała, jednak na urodziny dostałam moją Dżambę. Z dwoma psami na studiach nie dam rady, z jednym jest ciężko. Każdą wolną chwile spędzam z nią na spacerze, biorę na zajęcia, a w przerwach latam tysiąc razy z domu na uczelnie ;) mimo wszystko WARTO!!! Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Polecam wszystkim adopcje zwierzaków, szczególnie tym którzy mają już jednego psiaka i mają warunki aby mieć drugiego.

  OdpowiedzUsuń
 8. jak cudownie wiedzieć, że są jeszcze ludzie, którzy adoptują psiaki zamiast je kupować. Wszystkie moje zwierzaki (2 koty i pieski) były przygarnięte z ulicy, innym też udało się znaleźć dom. Pozytywny post, a chłopak Twojej mamy ma dobre serce! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Tylko kolczatka do zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
The Daily Wonders - all rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.