Not understanding anything? Click here to read in English

Small things

12/20/2011

 
 Nowa pomadka ,,Jabłko w karmelu". Nie jest zbyt dobra - jest krótkotrwała, trzyma się na ustach tylko kilka minut i wydaje mi się, że nie jest również zbyt dobra na zimę. Ale ładnie pachnie. :-) 
 
My new ,,Candy apple" lipstick. It's not so good - it's very short lasting, it stays on my mouth only a few minutes, and it's not so good for winter either. But it smells nice :-)

  Co jest małe, srebrne i wywołuje natychmiastowy uśmiech na twarzy dziewczyny? Oczywiście Gucci. Bo cóż innego mogłoby to być? :-)
Jest to mała kłódka z jednym kluczykiem włożonym do środka a drugim wiszącym luźno. Dostałam samą zawieszkę, bez łańcuszka.

Na każdym z kluczyków jest nazwa ,,Gucci" a na kłódce ich logo.

*What is small, silver and makes a girl smile really fast? Gucci, of course. Because what else could it be? :-) It's a small lock with one key in it and one hanging loose. I got it without this chain necklace.
There is a name ,,Gucci" on both keys and their logo on the lock.


Co myślicie? Nosić? / So what do you think? Does it look good enough to wear it? 

7 komentarzy:

 1. Jasne, że noś! Zazdroszczę Ci tej zawieszki, co jak co, ale Gucci to Gucci :D

  To prawda, ludzie są czasem gorsi niż zwierzęta. Fajnie, że mnie rozumiesz :-), bo do niektórych to po prostu nie dociera... :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Nosić! Jako bransoletkę lub kolczyka :). Kochane :D.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lovely!

  Waitt you on my blog :)
  http://www.onlyshoppingblog.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie ma się co zastanawiać, oczywiście że nosić :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak, też jestem wyczulona na krzywdę zwierząt. A co do przygarniania zwierząt - to dobra inicjatywa, ja niestety w małym mieszkanku mogę trzymać na razie tylko jednego kota :(
  Tak to już jest, że jak się ma kota, to nie można przestać o nim gadać (przykładem moja Mama, zawsze denerwowała ją ciągła gadanina mojej cioci o kotach, a teraz sama mówi o nich godzinami :-D)...
  No, wyszło na to, że teraz to i ja się rozpisałam ;)

  OdpowiedzUsuń
The Daily Wonders - all rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.