Not understanding anything? Click here to read in English

Winter is coming!

11/30/2011
 Na zewnątrz jest teraz naprawdę zimno. Nie mogę ubierać już swoich jesiennych butów, bo nienawidzę, gdy marzną mi stopy. Poza tym nie lubię czuć się niekomfortowo, gdy muszę biec na poranny autobus (tak, zawsze się spóźniam :) ), więc to byłby zły pomysł, gdybym zakupiła jakiekolwiek buty na wyższym obcasie.
Teraz noszę więc moje płaskie, wysokie kozaki, które kupiłam w zeszłym roku w Bacie. Są wystarczająco wygodne, by chodzić w nich po lodzie na chodnikach (tak, wkrótce...) albo śniegu i czuć się w nich ciepło. Czasem lubię też wrzucić po jednym podgrzewaczu do dłoni do każdego z butów, jeśli na dworze jest naprawdę okropna śnieżyca :-)


Outside is now really cold. I can't wear my autumn shoes anymore, because I hate when my feets are freezing. At also I hate when I don't feel comfortable when I have to run for my morning bus (I'm always late :-) ), so it would be a bad idea to buy a high heels. 
Now I'm wearing my flat, high boots that I bought last year in Bata. They are comfortable enough to walk in them on ice on the sidewalks (yeah, soon...) or snow and feel warm at the same time. 
Sometimes I also like to put one handwarmer in each shoe if it's a really bad snowstorm outside :-) 
W końcu zaczęłam też nosić swoją wielką, puchatą czapę! Uwielbiam ją :) / I'm also finally wearing my big fluffy cap! I love it :)
Przepraszam za kiepską jakość zdjęcia, ale mój chłopak narzekał, że odmarzają mu ręce i trząsł aparatem, haha. /  Sorry about bad quality of the picture. My boyfriend complained that his hands were freezing, so he was shaking the camera, haha. 


 
A wy co nosicie, gdy temperatura na zewnątrz zaczyna spadać? Stawiacie na elegancję ponad wszystko (i ślizgacie się potem na obcasach), czy raczej mega wygodę pomimo kapciowatego wyglądu (buty typu Emu)? A może macie jakieś lepsze pomysły? :) / And you - what do you wear when the temperature outside is really low? Are you still elegant (and have problems with balance on ice with high heels) or maybe you like to feel comfortable and you don't care how you look (in shoes like Emu)? Or maybe do you have some other ideas? :) 

7 komentarzy:

 1. Eek! I am so excited for Christmas! <3 Your boots and hat look like the perfect thing to battle the cold weather!

  x
  Lost in the Haze

  OdpowiedzUsuń
 2. ja z roku na rok robię się coraz większym zmarzluchem i już wyposażyłam się w czapkę. Buty Twoje wyglądają na ciepłe i "solidne", ale ja bym je jednak nosiła z bardziej przylegającymi spodniami. Za to te podgrzewacze są przesliczne <3

  A.

  OdpowiedzUsuń
 3. HAha love the hat.. Ah yeah I am the same way, my feet are always freezing in the winter so always have to wear boots.. Love them..

  Love! ~Angel

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja z moimi czołgowimi zdolnościami raczej chodzę pewnie i stabilnie na obcasach w zimie. A moje ulubiona to 10cm;) Za to potrafię się poślizgać i wywrócić w oficerkach. Ale taki to już urok zimy, którą notabene kochamm całym sercem;)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja noszę moje ukochane butki w stylu Emu:) Są czerwone z białym futerkiem więc wyglądam troche jak pani Mikołajowa;) A pomysł żeby ogrzewacze do rąk wrzucić do butów genialny!!! Pozdrawiam:)
  S.

  OdpowiedzUsuń
 6. wygoda i jeszcze raz wygoda. a co do podgrzewaczy to też mam takiego reniferka, niestety po trzech użyciach traci ciepło szybciej niż ja:P

  OdpowiedzUsuń
The Daily Wonders - all rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.