Not understanding anything? Click here to read in English

Moschino belt

11/14/2011
 Czasami zdarza się, że gdy coś zobaczę, to wiem, że ta rzecz będzie moim marzeniem. Uważam, że to dobrze, bo gdy coś niemal krzyczy ,,KUP MNIE!" to wiem, że dokonam dobrego wyboru i nie będę go nigdy żałowała. 
Niestety mam bardzo drogi gust. Dlatego właśnie marzę o zakupie oryginalnej torebki Chanel 2.55 :-) Ale wróćmy do rzeczy, które nie mają cen z kosmosu, jak Chanel.
Zgubiłam głowę dla czarnego, skórzanego paska Moschino ze złotymi literami. Jest duży, rzucający się w oczy, niektórzy mówią nawet, że odrobinę kiczowaty. Ale uważam, że gdy ten pasek noszą go prawdziwe damy - wyglądają w nim świetnie. :-)


*Sometimes it happens that when I see something, I know that this thing would be my dream. I think it's a good thing, because when something is almost screaming ,,BUY ME!" I know that it would be a good choice and I will never regret it.
Unfortunately I have a very expensive taste. That's why I wish to buy a Chanel's 2.55 purse someday :-) But let's back to things without crazy prices like Chanel.
I lost my mind for black, leather Moschino belt with gold letters. It's big, flashy, some say that it's even a bit kitschy. But I think that real ladies can wear it and look good with it :-)

(wszystkie inspiracje/all of the inspirations - www.weheartit.com)


Zabrało mi to trochę czasu, by dowiedzieć się czegoś więcej o tym pasku. Chciałam wiedzieć, jak rozpoznać podróbkę od oryginału, by mieć pewność, że kupię ten prawdziwy. Znalazłam kilka zdjęć, by pokazać wam różnice.
*It took me a while to know something more about this belt. I just needed to know how to recognize the fake one, to be sure that I'll buy a real one. I found some pics to show you the differences.Jak widzicie - główną różnicą między podróbką a oryginałem Moschino są litery ,,M" i ,,S". Dodatkowo podróbka Moschino nie będzie wykonana ze skóry, będzie miała gorszą jakość szycia i gorszy wygląd ogólny. Pamiętajcie - oryginał MUSI MIEĆ wygrawerowane napisy z tyłu liter.
Nie dajcie się zwieść sprzedawcom na ebay/allegro - szanse na zdobycie oryginalnego paska przez zakupy online są nikłe. W sieci są setki podrabianych pasków w szalenie wysokich cenach. A większość z nich jest naprawdę niskiej jakości... Więc jeśli chcielibyście posiadać oryginalny Moschino - sprawdźcie w second handach - naprawdę duża grupa bloggerek znalazła tam swoje wymarzone paski :-)

*So as you can see - the main differences between fake and real Moschino belt are the letters ,,M" and ,,S". At also a fake Moschino wouldn't be made of leather, will have a worse quality of stitches and worse general look. Remember - an original MUST HAVE engravered sentences at the back of the letters. 
Don't let the sellers on ebay/allegro fool you - there is very low chance to get an original by online shopping. There are hundreads of fake belts with very high prices. That's insane. And most of them got a very low quality... So if you're fancy having that belt - check in second hands - a really big group of bloggers found there their dream belts :-)

Podoba wam się taki pasek, czy nie? Albo marzycie o nim tak jak ja, lub dopiero co taki kupiłyście? :-)
*Do you like this belt, or not? Maybe do you dream of if as I did, or you just bought the same one? ;-)

15 komentarzy:

 1. Love those belts :) !!!

  Thepeppymay

  OdpowiedzUsuń
 2. pasek jest swietny, ale ja pewnie założyłabym go z 3 razy ;P, jakos nie pasuje mi wielki napis na pasku - nie wszędzie mogłabym go nosic, a już na pewno nie do pracy ;P

  Pozdrawiam,
  A.

  OdpowiedzUsuń
 3. Such a great post.
  i´ll be back soon. Take some time and check out muy blog.
  http://paquetevistasbien.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Stunning belt! I'd even wrap it around my wrist multiple times and use it as a bracelet. :)

  Fashion Translated

  OdpowiedzUsuń
 5. Congrats on your new purchase! I am glad you did research between real and fake too! I just found your blog and I think you have amazing style! I love your outfits so much! I think you might like my blog too, it's a personal style and fashion blog by me from England. I would love for you to check it out and comment if you like it! Thanks :) :)

  www.raindropsofsapphire.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Great belt! As I never wear pants (except for sweatpants) I never wear belts (quite obvious) but I do like Moschino! :)

  XO, Imke

  OdpowiedzUsuń
 7. I love the belt, it's interesting to tell apart the original from the fake :).

  Sarah
  xo

  www.almostdelightful.com

  OdpowiedzUsuń
 8. I want a moschino belt so much! :)

  P.s. U are welcome to check out my fashion blog anytime! Thecabinetoffashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie cierpię wielkich napisów i w ogóle nie kupuję rzeczy z widocznym logo (małe, wytłaczane jest w porządku). W życiu nie kupiłabym takiego paska - to ktoś musiałby zapłacić mnie, żebym chodziła obwieszona napisem. Bycie żywą reklamą i dopłacanie do tego jest dla mnie kuriozalnym pomysłem.

  OdpowiedzUsuń
 10. Właśnie dlatego odnośnie tego paska są albo jego wielbiciele, albo totalni przeciwnicy :D Nie spotkałam się jeszcze z opiniami pomiędzy.
  Fakt faktem, muszę przyznać, że jest to w jakiś sposób reklama. Jednak gdybym znalazła podobny - ale z innym napisem (pierwsze co mi wpadło do głowy- napis HELLO :)) to myślę, że spodobałby mi się tak samo. Więc w moim przypadku nie o firmę się rozchodzi, a o pomysł :D
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 11. Z innym, niekomercyjnym napisem też bym założyła, bo tak ogólnie to fajny jest :-) To sprawa logofobii - znaczek nike na plecaku też zaszyłam, a gada lacoste w ogóle omijam. Z tego samego powodu nie rozumiem fenomenu torebek LV. Pozdrawiam również.

  OdpowiedzUsuń
 12. Wow, to widzę logofobia na wysokim poziomie :D Ja w większości przypadków nawet nie zwracam na nie uwagi, są bo są :D Ale przynajmniej jesteś, świadoma tego ile ludzi nosi rzeczy tylko dla firmy - i to się ceni. :)
  A torebki LV są koszmarne!

  OdpowiedzUsuń
 13. gdzie go kupilas? od dawna go szukam ;D
  anjacaro.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. I am not ѕure where уou агe
  getting yοur infoгmatіon, but good topic.

  I needs tο spend some time learning much more оr
  unԁerstanԁing moгe. Thankѕ for great
  info I was loоking fоr this information for
  my missiοn.
  Also visit my web site ... things to do to get your ex back

  OdpowiedzUsuń
The Daily Wonders - all rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.