Not understanding anything? Click here to read in English

Inspirations: White lights.

11/24/2011
 Siedzę właśnie przy komputerze mojego chłopaka, jem naprawdę pyszną chińszczyznę domowej roboty i jestem taka zła, jak jeszcze mi się nie zdarzyło od dłuższego czasu. Powinnam się cieszyć, ponieważ zdałam mój egzamin z prawa bardzo dobrze, a ponieważ był to przed-termin (tzw. zerówka), nie muszę pisać kolejnego egzaminu na sesji w styczniu (jak reszta mojej grupy), ale jest jedna rzecz, która wprawia mnie w zły humor. Mój laptop nie działa, więc nie mam możliwości odpowiadania na wasze wspaniałe komentarze (ale jestem wdzięczna za wszystkie!), nie mogę zrobić żadnego nowego poradnika, ani załadować nowych zdjęć. Nie wiem co się stało - a jestem raczej dziewczyną, która zna się na wszelkich komputerowych nowinkach i potrafię zaradzić, gdy coś nie działa - ale teraz kompletnie nie mam pojęcia, co jest nie tak. Po prostu nie reaguje na żadne polecenia.
Wracam do domu na weekend, więc tam oddam go do serwisu. Do tego czasu jest mi naprawdę bardzo przykro, ale nie dodam nic nowego. Mam nadzieję, że zrozumiecie i zaczekacie, aż wrócę ze zdwojoną siłą :-)

*I'm sitting here now, in front of my boyfriend's computer, eating great home-made chinese food, and I'm so angry that I wasn't for the long time. I should be happy now, because I passed my law exam well and because it was a pre-term exam I don't have to write another one in January (as the rest of my group), but everything else is not so cool. My laptop is not working, so I don't have a possibility to answer on your great comments (but I'm thankful for all of them!), I can't make any new tutorial and I can't upload new photos. I don't know what happened - I'm kind of girl who knows what to do if something is not working well and I'm really interested in computer stuff, but now I have no idea. It's just not reacting on my commands. 
I'm coming back home for the weekend, so I'll find a service there. Untill then I'm really sorry, but I won't post anything new. I hope you'll understand and wait for the new stuff :-)

 (inspiracje/inspirations: www.weheartit.com)

Chciałabym pokazać wam kilka inspiracji jak zawiesić białe lampki świąteczne (po prostu wyglądają lepiej niż kolorowe ;-) ) w naszym pokoju. Już czuję świąteczną atmosferę, więc z pewnością użyję jednego z pomysłów :-)
Do usłyszenia niedługo.
 
I want to show you a few inspirations how to hang a christmas white lights (they just look better than the colorful ones :-) ) in our rooms. I already feel the atmosphere of christmas that's why I'm gonna use one of the ideas :-)
See you soon.


17 komentarzy:

 1. kocham lampiki choinkowe, właściwie u mnie w pokoju mogłyby wisieć cały rok!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy pomysł, osobiście użyłam go jakiś czas temu i właśnie w ten sposób ozdobiłam ramę swojego łóżka.. ;)
  Gratulacje z powodu zdanego egzaminu, trzymałam kciuki ;)
  Co do Twojego przerobionego zdjęcia(oka) faktycznie masz rację... ;) Jakoś zapomniałam on tym poście z obróbka oczu, dzięki za przypomnienie :)
  Dziękuje też za pierwszy komentarz na moim blogu(podwójne za to, że dodałaś go pomimo zepsutego komputrea - z laptopa chłopaka ;)), fakt faktem kolanówki(skarepetowe) w tym roku królują! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow,beautiful photos!
  http://unasrandomfashion.blogspot.com/
  http://unasrandomfashion.blogspot.com/
  http://unasrandomfashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Great inspiring post, I have something like this lights in my room too and I´re so right, they look better than the color ones, much better :)... I´m looking forward to Christmas, oh so much :)

  Banana from
  http://bananaandmandarina.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. gdzie można znaleśc takie napisy? świetne są! musze sobie taki sprawić! <3

  OdpowiedzUsuń
 6. jeju, uwielbiam Twoje inspiracje! już kupiłam pudełka w empiku i jutro będę tworzyć. Ogólnie przejrzałam całą zakładkę inspiracji i mam milion pomysłów. Dziękuję! A.

  Pozdrawiamy,
  2bigcitylifes.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. love it!

  http://glamourgirl-bg.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. I love the effect of light. My daughter has her room lit up like this and it makes it so cozy.Following you. Hope you can visit me and follow back.
  www.thoughtsofpaps.com

  OdpowiedzUsuń
 9. niektóre pokoiki wyglądają naprawdę ślicznie!

  OdpowiedzUsuń
 10. Great room inspiration! <3

  xoxo,

  Bonnie

  OdpowiedzUsuń
 11. Amazing photos, so inspirational! ♥ I want to put a text on my wall as well now.. (:

  XO, Imke

  OdpowiedzUsuń
 12. Tylko lampki ,a tak dużo dają!

  OdpowiedzUsuń
 13. I've been reading your blog for a while now and it's freaking amazing!!
  Following!

  XO,
  Lucija
  WLL

  OdpowiedzUsuń
 14. great lights inspiration!

  http://forallthatjas.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Nice! I have always wanted to do something similar like this to my room.. love it..

  Love! ~Angel

  OdpowiedzUsuń
 16. Dokładnie, takie lampeczki, takie światło jest niezwykle nastrojowe, ja mam takie gwiazdki z ikei(nie wiem, już który rok) zawsze zaczepiam je na święta ale zdarzyło się, że jeden rok pełny wisiały i przed snem robiły swoje... :)
  Świetnie celebrują nastrój ciepła w domu, ten wizualny i ten uczuciowy(sercowy). Człowiek się tak uspokaja i pozytywnie nastraja.... Nic się wtedy nie liczy. Takie coś małe a tyle daje.
  Fot12 taka romantyczna mmm:)

  OdpowiedzUsuń
 17. od dawna mi sie podobaly i w tym roku beda u mnie w pokoju ;D
  anjacaro.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
The Daily Wonders - all rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.