Not understanding anything? Click here to read in English

Inspirations: Advent calendar

11/19/2011
 Już niedługo będą święta! W niektórych miastach możemy (w końcu) zobaczyć piękne świąteczne lampki, choinki w centrach handlowych i wreszcie możemy poczuć tą niesamowitą atmosferę. Niektórzy z was prawdopodobnie myślą już o świątecznych prezentach i pakowaniu ich - jeśli tak, sprawdźcie mój poprzedni post z inspiracjami, w którym przedstawiam kilka pomysłów na niebanalne opakowania.
W każdym razie teraz mamy listopad, ale niedługo będziemy odliczać dni do świąt. Od kiedy byłam mała, moja mama zawsze kupowała mi kalendarz adwentowy z czekoladkami w środku - by zjeść jedną każdego dnia. To był magiczny czas, to odliczanie do wigilii. Ponieważ jest to moja mała tradycja, w tym roku zamierzam zrobić taki kalendarz sama. Znalazłam wiele ciekawych pomysłów, z którymi chcę się z wami podzielić.
A wy - zamierzacie zrobić taki? Czekacie do świąt i nie możecie doczekać się tak, jak ja? :-) Czy też może wcale ich nie lubicie? (jak Grinch).

*Soon will be Christmas! In some cities we can (finally) see the beautiful christmas lights, christmas trees in the malls and we can feel the special atmosphere. Some of you probably are thinking about christmas gifts and wrapping them - if you do, check my previous inspiration post about wrapping ideas. 
Anyway, now we have November, but soon we will be counting to Christmas. Since I was a little girl my mum was always buying me a special advent calendar with chocolates inside - to eat one chocolate per day. It was a magical time to count the days till Christmas Eve. Because it was my little tradition, this year I'm going to make one calendar by myself. I found a lot of great ideas that I want to share with you.
And you - will you make one? Are you waiting for Christmas and you can't wait as I do :-) ?Or maybe you don't like Christmas at all? (like Grinch).


(wszystkie inspiracje znalazłam na / all of the inspirations I found on: www.weheartit.com)


7 komentarzy:

 1. uwielbiam kalendarze adwentowe, szczególnie te, pod ktorymi kryją się czekoladki :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawy blog ;)
  Podoba mi się
  będę go odwiedzać ! :)
  xoxo
  Alexi

  OdpowiedzUsuń
 3. ojej, piękne rzeczy. u mnie w domu tradycji kupowania/robienia kalendarza adwentowego nie ma, za to moja przyjaciółka co roku dostaje ręcznie robiony przez jej mamę. to zawsze jest przepiękna rzecz!

  OdpowiedzUsuń
 4. advent calendars are definetely one of the best things about christmas, these are all so pretty!

  OdpowiedzUsuń
 5. Super blog ;)
  Zapraszam do mnie:
  http://www.project-umbrella.com

  OdpowiedzUsuń
 6. fajny blog (:
  wpadnij do mnie, jesli masz ochote :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Co roku robie kalendarz z 24 prezentami dla mojego meza i mojej siostry. Tegoroczny mam juz gotowy, niestety nie moge go jeszcze pokazac na blogu, poniewaz nie bedzie niespodzianki :) Za tydzien pierwsza niedziela adwentowa-moje mieszkanie juz udekorowane..zapraszam w najblizszych dniach na bloga-bedzie kilka zdjec :)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
The Daily Wonders - all rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.