Not understanding anything? Click here to read in English

DIY: Pomysł na kurtkę z naszywkami

5/07/2017
Naszywki, łaty, naprasowanki - choć można je znaleźć pod różnymi nazwami, to stały się niewątpliwym hitem sezonu. Kurtki, spodnie, czapki z daszkiem, a nawet buty, wszystko to od niedawna możemy znaleźć z kolorowymi dodatkami, które pamiętam jeszcze z lat dziewięćdziesiątych. Niestety pomimo, że cena takich naszywek wynosi najczęściej kilka złotych, za produkt ozdobiony w ten sposób musimy zapłacić znacznie więcej. Jeśli spodobał wam się ten trend, ale nie chcecie wydawać zbyt dużo pieniędzy, przedstawiam wam prosty pomysł na jeansową kurtkę, którą ozdobiłam sama. 

Kurtka jeansowa z naszywkami

 Bazą mojego projektu była prosta, biała, jeansowa kurtka (New Yorker), naszywki zamówione przez internet (podobne możecie znaleźć przez: allegro.pl, ebay.pl, amazon.com, aliexpress.com). 
Wychodzę z założenia, że im więcej, tym lepiej zatem nie ograniczałam się ani z kolorami, ani z kształtem czy ilością naszywek na kurtce. Niektóre z nich naprasowałam gorącym żelazkiem, inne zaś przyszyłam dla pewności. 
Być może dla niektórych taka kurtka wyda się dość dziecinna - dla mnie jednak jest świetnym, wiosennym dodatkiem. W połączeniu z plecakiem nadaje całości stylizacji luzu.
Co myślicie o efekcie? Próbowaliście kiedyś ozdobić swoje ubrania?

2 komentarze:

  1. Genialnie wyglada ta kurtka ♥️

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny pomysł, jeżeli chodzi o ozdobienie kurtki jeansowej naszywkami, ale jeszcze fajnie była by możliwość, gdybyśmy takie naszywki sami mogli sobie wymyślić, co Wy na to?

    OdpowiedzUsuń

The Daily Wonders - all rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.