Not understanding anything? Click here to read in English

Wonderland madness

9/05/2014
 Cześć! Jeżeli się przyjrzycie, w odbiciu moich oczu dostrzeżecie Tomasza, który po raz kolejny dzielnie stanął po drugiej stronie aparatu i uwiecznił całe to balonowe szaleństwo z sesji - za co jak zawsze bardzo dziękuję! Wystarczy powiedzieć ,,złap to światło" i doskonale wie, co mam na myśli. Dodatkowo tym razem (czego nie da się nie zauważyć) zdecydowałam się na inną sesję, niż do tej pory, a wszystko za sprawą makijażystki Oli Walczak, która puściła wodze fantazji i wyczarowała na mojej twarzy iście szalony make-up. Postanowiłyśmy pójść za ciosem i dobrać do sesji odmienne klimatem, pstrokate ubrania. Dzięki temu, że nic do siebie nie pasuje - elementy tworzą spójną całość, nadając zdjęciom dziwnego, lekko zwariowanego klimatu. Porównując moją ostatnią sesję, w której głównym elementem był wianek z kwiatów, muszę przyznać, że jeszcze czegoś takiego nigdy nie robiłam.
A co wy myślicie o efektach? :-)


Hi! As you may notice if you look closely, in my eyes there's a visible reflection of Tomasz, who once again bravely stood behind the camera and took shots of all those balloon madness - and I'm grateful for that. It's enough to say ,,catch this light" and he knows what I mean. Additionally this time (what cannot be unseen) I worked also with Ola Walczak, who felt the artistic flow and created on my face this crazy make-up. We decided to go with this idea even further, and chosen the clothes, that are visibly unmatching (patterns and stripes). Thanks to that, nothing really matches - and that causes that the pictures look odd, weird and a little bit crazy too. I must say in comparison to my latest photo-session, where I was wearing flowers in my hear, this one is different than usual. I have never done anything like it before. But what do you think about final results? More pictures will be shown soon.


Więcej zdjęć wkrótce.

9 komentarzy:

 1. Istne szaleństwo! Dama kier!

  OdpowiedzUsuń
 2. nie do poznania:)

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo nie wyszło... ta "sesja" wcale wonderland nie przypomina, jest wręcz najgorszą obrazą i zbezczeszczeniem całego motywu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szanuję opinię :) Dobrze jest w końcu usłyszeć jakieś słowo krytyki wśród tych wszystkich ,,super, super". Następnym razem ostrożniej podejdę do tematu przewodniego. W tym było faktycznie za dużo niedociągnięć z naszej strony.

   Usuń
 4. Fajnie, że się bawicie :) A na do ostatniego zdjęcia, do tych balonów i słońca pasowałaby taka zwiewna sukienka i lekki makijaż, taaakie skojarzenie :)

  OdpowiedzUsuń

The Daily Wonders - all rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.