Not understanding anything? Click here to read in English

Warsaw weekend

8/05/2014
 
Hej wszystkim! Ostatnie dni były naprawdę podróżnicze. Po nocnym powrocie z Woodstocku miałam cztery godziny na odespanie (i spakowanie się), bo rano byłam już w drodze do Warszawy, żeby zobaczyć się z Mają. I choć podróż dłużyła się (w obie strony), po przyjeździe znalazł się też czas na relaks i pyszny Majkowy wynalazek - bułko-pizze w 2 minuty z rukolą i sosem czosnkowym, mniam! :-) Miałyśmy też czas na wizytę nad Zalewem Zegrzyńskim, czy wieczorny spacer po starym mieście. 
Jednak wszystko co dobre, szybko się kończy i teraz pozostaje czekać na jej przyjazd.

Hi everybody! Lately I've been kind of traveller. After the comback from Woodstock in the middle of the night, I had 4 hours for sleep and packing my things, because in he morning I was already on my way to Warsaw to see Maja. And even though both ways seemed to be incredibly long, when I arrived we managed to spare some time for chilling-out and eating delicious invention by Maja - 2 minute pizza-buns with rucola and garlic sauce, yum! :-) We also had visited Zegrzyński Lake, and old town of Warsaw for the evening walk. But everything good ends fast, so now it's her turn to come by!
And how was your weekend?
Po prawej budynek ,,Dzień Dobry TVN". :-)
 
A wy jak spędziliście weekend? :-) 

6 komentarzy:

 1. widać że super się bawiłyście:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak :) Tylko czemu ta Warszawa tak daleko... :(

   Usuń
 2. Hej,

  Podoba mi się Twój blog i mam pytanie - jak zrobiłaś w notce rozwijany tekst ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej! Dzięki! :) O rety, to kawałek kodu html, który znalazłam gdzieś w internecie. Jeśli szukasz takiego dla swojego bloga, spróbuj wyszukać po ,,html do spoilerów" :) Powinno pomóc!

   Usuń

The Daily Wonders - all rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.