Not understanding anything? Click here to read in English

Beauty: Victoria's Secret Love Spell opinion

6/16/2014
 
Cześć! W związku z wyjazdem na festiwal do Warszawy, o którym wspominałam w poprzednim wpisie, nie mogłam nie skorzystać z okazji wybrania się do tamtejszego Victoria's Secret. Uwielbiam ich kosmetyki przez trwałość i oryginalność połączeń zapachowych. Poprzednio zaopatrzyłam się w mgiełkę ,,Love Spell Bloom" (wiosenną, limitowaną edycję tradycyjnego ,,Love Spell") oraz błyszczyk Sparkle (który mnie nie zachwycił).  I choć tym razem w planie była również kolejna mgiełka, zdecydowałam się jednak na wodę perfumowaną ,,Love Spell" (Luxe Collection 75ml). Nie miałam niestety zbyt dużo czasu na wybór, ani sprawdzenie innych propozycji zapachowych (dostępne były też wiosenne i letnie wersje), więc zdecydowałam się na mój zdecydowany faworyt i nie żałuję. Przy okazji trafiłam na małą wyprzedaż w VS, co dodatkowo mnie ucieszyło. :-)

NUTA ZAPACHOWA: kwiat wiśni, brzoskwinia oraz kwiat pomarańczy. 
Perfumy są słodkie, jak większość propozycji z Victoria's Secret, ale jednocześnie kobiece i świeże - co podoba mi się najbardziej.  Brzoskwinia i wiśnia są najbardziej wyczuwalne z całej, prostej kompozycji.

TRWAŁOŚĆ: Według ekspedientki ich trwałość powinna oscylować w granicach 6-8 godzin. Uważam, że są to znacznie zawyżone liczby, jednak po kilku godzinach perfumy są nadal wyczuwalne - szczególnie na ubraniach. Gdy lekko się ulotnią na skórze pozostaje delikatna, świeża nuta. Wygrywa to w porównaniu z mgiełkami, które trzymają się dłużej dopiero po użyciu ich na balsam do ciała (najlepiej z tej samej serii zapachowej, lub także po żelu do kąpieli). 

DLA KOGO?: Przede wszystkim dla młodych dziewczyn, choć pasowałyby także energicznej, dorosłej kobiecie. Zdecydowanie do użytku na co dzień. Są zbyt lekkie, by uznać je za perfumy wieczorowe. Moim zdaniem jest to ciekawa propozycja na wiosnę i lato. Jesienią i zimą preferuję odrobinę cięższe kompozycje. Te (zamiennie z mgiełką) sprawdzą się do używania w ciepłe, słoneczne dni, ponieważ nie są duszące. Cena także jest przystępna dla większości osób. Standardowa to ok 200zł, ale udało mi się zakupić je podczas wyprzedaży w VS za połowę tej kwoty.  
Choć używam ich od niedawna, to już wiem, że wrócę do nich także w przyszłości.

Hi! Because of my latest small trip to Warsaw Festival I managed to do a small visit in Victoria's Secret store there. I love their cosmetics and essentials because of unique combinations and long lasting fragrances. The last time I bought there body mist from the spring limited collection called ,,Love Spell Blossom" and a lip gloss Sparkle (but I didn't like it very much). Even though this time I also planned to buy one, in the end I picked the ,,Love Spell" eau de parfum (Luxe Collection 75ml). I didn't have much time for the choice or trying out other scents, but I don't regret choosing this favourite.

THE BASE: Cherry blossom, sparkling peach and orange flower. Those ,,Love Spell" are sweet, as most of the fragrances from VS, but yet femine and fresh - what I liked the most. Cherry and peach are most detectable from the simple ingredients list.

DURABILITY OF PERFUMES: The shop assistant said they should last up to 6-8 hours, but it's not that long. After a few hours you can still detect them, but they're really light. You can smell then a fresh, delicate base. I have no doubt they're better than body mists (which you can use with body balms or shower gels if you want to smell them for a longer period).

FOR WHO?: For girls, but also adult, energetic women. Definitely for a day-use. They're too light for the night-time. I think it's a good idea for a spring or summer. During the autumn or winter time I usually prefer heavier ones. This one (also with body mist) is a good proposition for sunny, warm days. I'm using it shortly, but I already know that I'll buy them eventually in the future again. At also they're affordable for anyone (the normal price is about 200PLN, but I managed to buy them during the VS sale for a half of it).

And what are yours favourites when it comes to fragrances? Have you ever used anything from VS? Share your opinion. :-)

A jakie są wasze ulubione zapachy? Macie jakieś doświadczenie z tymi proponowanymi przez VS? Jestem ciekawa waszych opinii.

Brak komentarzy:

The Daily Wonders - all rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.