Not understanding anything? Click here to read in English

Lately - in pictures

11/17/2013
Cześć! Ostatnio trochę ociągałam się z serią ,,tydzień w zdjęciach". Zatem oto parę zrobionych od czasu moich urodzin. To powyżej i poniżej zrobione w czasie ich ponownego odprawiania, z moimi uroczymi współlokatorami. :-) /
 
*Hi! Lately I've been pretty lazy with ,,week in pictures" posts. So here are the ones taken since my birthday. As you can see, both above and below were taken before going out to the club with my lovely roommates. :-)
 
Mam nadzieję, że wszyscy już wiecie, że jestem mistrzem gry w ,,chińczyka". Poniżej gra ze znajomymi (i wygrywanie :)) ).
I zdjęcie przed załączeniem mojej nowej gry na ps3 ,,Naruto shippuden: ultimate ninja storm 3". /

*I hope you're all aware of the fact, that I'm the master of ,,ludo" board game. Below playing (and winning ;)) ) with roommates.
And a pic before launching my new ,,Naruto shippuden: ultimate ninja storm 3" ps3 game.
 Gdy mój kot śpi w pokrowcu od gitary - czy to znak, żeby nie przestawać grać? :-)
Moja puchata kamizelka z niedźwiedzimi uszami. I mały trening przed wykładami. Zaczyna mi trochę brakować biegania, bo się przeziębiłam. Ale mam nadzieję wydobrzeć po weekendzie w domu. /


 *When my cat is sleeping in my guitar case, is that a sign not to stop playing? :-)
My fluffy vest with bear-ears. And enjoying a small training before lectures. I'm pretty much missing running now, because I got sick. I hope to get well after the weekend at mum's place.

Gorąca kawa w zimny dzień z różanym syropem. Śmieszne miejsce do siedzenia w Szczecińskim Columbusie.
I mój kot ponownie. :-) /
 
 *Hot coffee during the cold day with rose sirup. Funny place to sit at Columbus meeting point in Szczecin.
And my cat again. :-)

I nasza parapetówka! :)) / 
 *And something really cool - our housewarming party! :))
 Zdecydowaliśmy się na tematyczną parapetówkę - patriotyczną. Wszyscy ubraliśmy się na biało-czerwono. Użyliśmy nawet farbki do twarzy, żeby zrobić na nich flagi. Wyszło naprawdę fajnie i wszyscy włączyliśmy się do śpiewania polskich piosenek (całkiem głośno :) ). /

 *We decided to have a housewarming party with a topic - Poland. We all dressed white and red. We even used face paint to draw a flag. It was really cool and we enjoyed singing polish songs (pretty loudly :) ).
  Mieliśmy też ,,mały" wypadek. Koleżanka prawie straciła łóżko. Zatem włożyliśmy je do mojego pokoju (a raczej wszystko, co z niego zostało :D) i poprosiliśmy o pomoc w naprawie następnego dnia. :-) /

*We also had this ,,tiny" accident. My roommate almost lost her bed. So we had put it in my room (everything what left from her bed :D), and ask for help to repair it the next day :-)
I moja urocza gitara elektryczna, która teraz jest już... sprzedana. W końcu się na to zdecydowałam, zatem teraz rozglądam się za nową! :-) /
 
 *And my lovely electric-guitar that is now... sold. I finally decided to do it, so now I'm looking for a new one! :-)
A wy jak się macie? :-) /
 *And how are you doing guys? :-)

12 komentarzy:

 1. Miziaty kootek ;D. Wybacz, zdominował moją koncentrację xD.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyznaj się gdzie kupiłaś magiczne gwiazdki? Nigdzie ich nie mogę znaleźć i podchodzi to pod towar deficytowy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Były dostępne niedawno w zwykłych polskich Tesco przy kasach :) 1opak ok.9zl ale smak dzieciństwa bezcenny :)

   Usuń
  2. Mają być podobno w ofercie tesco na stałe.
   A ja nie kupiłam ich, bo zobaczyłam na opakowaniu, że nie mają twarzy, a jednak mają! A do tesco tak daleko :P

   Usuń
 3. Jak przymocowałaś lampki choinkowe do ściany?

  OdpowiedzUsuń
 4. Co właściwe spowodowało, że sprzedałaś gitarę? Chciałaś coś bardziej profesjonalnego, czy szukałaś innego dźwięku, a może jeszcze inny powód? I co to była za marka i model? ;) No i powodzenia w szukaniu nowej ;P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To był już wysłużony Sounder wzorowany na Stratocasterze, bardzo niska półka jeśli chodzi ogólnie o gitary, bo kupiłam ją nie będąc całkowicie przekonana do tego, czy załapię bakcyla gitarowego. :))
   Mam bardzo dobry wzmacniacz i przester, więc w połączeniu z nimi gitara prezentowała się dość blado. Rozglądam się teraz za czymś porządniejszym. I może w międzyczasie za jakimś akustykiem też :))

   Usuń
 5. A jaki masz wzmacniacz i przester, bo szukam czegoś nowego i każda opinia będzie pomocna ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wzmacniacz to roland cube 20x (nie koncertuję, więc do domu jest wystarczający aż nadto :)) ) i już sam piecyk ma funkcje przesteru, a ten dodatkowy to digitech bad monkey. Polecam. :)

   Usuń

The Daily Wonders - all rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.