Not understanding anything? Click here to read in English

Sephora eyeshadows - palettes

9/07/2013
 Nie jestem ekspertem w sprawie makijażu, ponieważ na co dzień używam wyłącznie brązowych, lub beżowych cieni. Byłam też wierna cieniom Chanel, lub Dior, więc nie miałam także okazji wypróbować innych marek (no, może poza Avonem). Tym razem sprawiłam sobie dwie palety z cieniami z Sephory i muszę przyznać - to był bardzo dobry wybór. /

*I'm not a beauty or a make-up expert, because usually I use only brown or beige eyeshadows. I was also faithful to my Chanel and Dior essentials, so I didn't really tried any other brands (well, maybe except Avon). This time I got myself two Sephora palettes with eyeshadows and I must say - it was a really good choice.
Była jakaś promocja na te cienie. Widziałam to w reklamie telewizyjnej - kup 2, dostaniesz 1 dodatkowy gratis. Całość zamknięta w ładnej palecie. Więc pomyślałam - czemu nie? :-) /

 *There was some kind of discount on those eyeshadows. I saw it on tv spot - buy 2 and get one extra. So I thought - why not? :-)
 Jak mówiłam, moje cienie były zwykle WYŁĄCZNIE beżowe/brązowe. Była to dobra okazja, by wybrać coś innego: lekko brokatowy ciemny, jasny matowy podchodzący pod delikatny róż i brokatowa zieleń po lewej. A po prawej jeszcze jaśniejszy matowy (prawie biel)

*As I said, my eyeshadows were usually ONLY beige/brown. It was a good occasion to pick something different: glittery dark one, light matt (almost really light pink), and glittery green on the left side. And on the right side matt brown, glittery blue and light beige (almost white) also matt.
 Fajną rzeczą w tych paletach jest to, że można mieszać dowolnie kolory. Wystarczy wyciągnąć ten mały srebrny kluczyk i za jego pomocą wyciągnąć cienie i znaleźć im nowe miejsce. Myślę, że to świetny pomysł na wycieczki, żeby nie targać ze sobą dwóch palet, ale jedną z ulubionymi kolorami. /

*Cool thing about those palettes is that you can mix the colors however you want to. The trick is to pick up this small silver key, and you can remove and choose the place for our eyeshadows. I think it's a great idea during the trip, so we don't have to carry two palettes, but just one with our favourite colors.
 Co lubię w tych paletach: dobra cena, piękne kolory i duży wybór, matowe lub błyszczące wersje, wyjmowane pojemniczki, dobrze prezentujące się na powiekach, delikatne i dziewczęce.

Czego nie lubię: zauważyłam, że są trochę zbyt ,,suche", bardzo sypkie, przez co gdy je nakładam, czasem ten pyłek się roznosi aż na rzęsy. /

*What I like about those palettes: good price, beautiful colors to choose from, glittery and matt versions, removable eyeshadows, good looking on eyelids, delicate and girly.

What I don't like about those palettes: the only thing I noticed is that they're a little bit ,,too dry", so when I'm applying them on my eyelids, sometimes it happens that the powder is falling down on my eyelashes. 
Próbowałyście ich? Jaka jest wasza opinia? :-)/
 *Did you try those? What is your opinion? :-)

7 komentarzy:

 1. Ja tam lubię moją paletkę z Essence, ale ja się praktycznie nie maluję (ostatnio robię to w ramach buntu, ale na bazie pod cienie wszystko dobrze wygląda, więc mi to obojętne). Z sephorowymi do czynienia nie miałam i raczej nie chcę mieć. Mam sentyment do Inglota i pewnie tam by mnie wywiało, gdybym szukała jakiś cieni. Ale obecnie mam wszystkie kolory, których potrzebuję, więc nie zamierzam nic kupować :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy ich nie miałam ale kluczyk mi się bardzo podoba :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne paletki.Szczególnie ta z niebieskim do mnie pasuje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam paletkę z Sephory z serii Lessons: Brown Smokey Eyes i jestem bardzo zadowolona :) szczególnie matowy brąz z niej jest piękny i daje się fajnie stopniować. Róże też mają bardzo ładne kolory i są trwałe. Takich paletek jeszcze nie miałam, ale chyba to się niedługo zmieni :) Ta promocja jeszcze obowiązuje? :P buziaki :***

  OdpowiedzUsuń
 5. ja unikam brazow
  zle mi w takich kolorach bo wygladam jakbym miala oko podbite :P

  OdpowiedzUsuń
 6. "kup 2, dostaniesz 1." trochę zbyt pośpieszyłaś się w pisaniu i w polskiej wersji zapomniałaś o "extra". Bo tak to wyszła rzeczywiście promocja życia ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie, masz rację :D Zaraz to poprawię :D

   Usuń

The Daily Wonders - all rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.