Not understanding anything? Click here to read in English

Flowery session with Agnieszka

7/28/2013
Cześć wszystkim! Pogoda dopisała w weekend, więc wybrałyśmy się z Agnieszką porobić zdjęcia na polu. Zrobiłam wianek z kwiatów i wzięłam też swój rower do sesji. Myślę, że wyszło znakomicie. I wkrótce opublikuję resztę zdjęć! A co wy o tym myślicie? :-) /

  *Hi, everyone! The weather was great this weekend, so I went with Agnieszka to take some pics on the field. I made a flower wreath. I also took my bike for the pictures and I think it went well. Soon more pictures!
What's your opinion?
W poniedziałek wybieram się do Warszawy na parę dni, zatem nie będę miała jak odpowiadać na wasze komentarze. Nadrobię wszystko po powrocie. :-) /

 *On Monday I'm going to Warsaw for a few days, so I won't be able to respond on all the comments, but I'll do it after come-back. :-)

7 komentarzy:

 1. za ciężkie buty :< lepiej było by bez. Zdjęcia jak dla mnie nie mają "tego czegoś"... takiej naturalności... zaskoczenia? wiesz o czym mówię? Bardzo ładne pozowane ujęcia :) Modelka śliczna!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez butów? :D Ale żeby tak na rower? :D

   Usuń
 2. No to wesołej Warszawki i przywieź nam jakiegoś fajnego posta z podróży :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia podobają mi się bardzo. Klimat jest!

  OdpowiedzUsuń
 4. mnie najbardziej podoba się pierwsze. ma jakąś nutkę tajemniczości w sobie chyba z tego względu, że modelka jest tyłem;)
  też obróbka pierwszego przypadła mi najbardziej do gustu
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

The Daily Wonders - all rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.