Not understanding anything? Click here to read in English

New in!

3/17/2013
 
Cześć! W poprzednim poście wspominałam o laptopach. Potrzebowałam nowego, ponieważ mój poprzedni jest już całkiem stary i czasem ciężko było na nim pracować. Zatem w końcu dokonałam swojego wyboru, choć była to trudna decyzja. Wybór nowego ultrabooka, nie należy do najłatwiejszych. Ale jestem zadowolona z zakupu. Jest to Acer Aspire V5 Touch. Z podświetlaną klawiaturą, Windowsem 8 i dotykowym ekranem. Pomimo tego, że jest cienki i lekki, ma nagrywarkę DVD. Oraz 8GB pamięci RAM.
Poza tym szukałam sprzętu, który mogłabym zabrać ze sobą z łatwości do domu (ponieważ zwykle wracam na weekendy do mamy - trasa ok. 100km ze studenckiego mieszkania), albo na uczelnię. 

*Hi! In my previous post I was writing about laptops. I needed a new one, because my first one is pretty old right now, and sometimes it was hard to work on it.
 I finally made my choice, but it was a hard decision. Picking a new ultrabook it's not an easy thing to do. But I'm happy about what I bought. It's a thin Acer Aspire V5 Touch. With keyboard backlit, Windows 8 OS, and touch screen. Even though it's thin and light, it's got a DVD recorder. And 8GB of RAM memory.
I also wanted something I could easily take with me (because I'm usually coming back to mum's place for the weekends - about 100km ride from my student's flat), or to university.
 
Podoba mi się też to, że jest całkowicie kompatybilny z moim Windows Phone. Zatem łatwo jest połączyć te urządzenia. Poza tym dzięki temu miałam czas, by odrobinę przywyknąć do tych aplikacji, kafelków i interfejsu. Jest to naprawdę wygodne i przyjemne w użyciu. /

 *I also like the fact, that it's fully compatible with my Windows Phone. So it's easy to connect it. I also kind of got used to using those app and interface. Really easy and fun to use.
A wy mieliście już styczność z tym nowym systemem? Jak wrażenia? :-) /
And how about you - have you already tries the new OS? What do you think about it? :-)

3 komentarze:

  1. Fajny! Dziś też pokazałam w poście mój nowy laptop :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super blog:) Piękna jesteś. Cudowny nagłówek i cały wygląd bloga:)Z obsługą u mnie krucho
    :(
    POZDRAWIAM I ZAPRASZAM DO MNIE.

    OdpowiedzUsuń

The Daily Wonders - all rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.