Not understanding anything? Click here to read in English

Sztukastudiowania handmade shop

2/13/2013

Cześć! Zaskoczeni? Myślę, że tak! Otrzymywałam wiele pytań odnośnie tworzonych przeze mnie kolczyków, bransoletek, a także wiele odnośnie naszyjnika z kajdankami, który kiedyś zrobiłam. Zatem zdecydowałam się w końcu na stworzenie miejsca, w którym będziecie mogli znaleźć różnego rodzaju bransoletki na sprzedaż. Na chwilę obecną jest to tylko kilka wzorów, ale w wkrótce z pewnością przybędzie więcej. 
Co myślicie o tym pomyśle? :-) 

PS Jeśli chcecie być na bieżąco z nowościami dodawanymi do sklepiku, zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku TUTAJ :-)
 

*Hi! Suprised? I think so! I was receiving a lot of questions about my earrings, bracelets and mostly about the handcuff necklace I made once. So I decided to finally create a place where you can find those bracelets that may be for sale if you're interested. For now there are only a few different patterns, but soon for sure will be more.
What do you think about this idea? :-) 


PS If you want to be on top with every new piece of jewellery in my shop, feel free to like my facebook page HERE :-) 
Organizowałam też kilka rozdań ze swoimi bransoletkami, i z tego co pamiętam po mailach zwrotnych - wszystkim się podobały i były z nich zadowolone. :-) /
 *I was also organising a few giveaways with my bracelets and as I noticed after your e-mails - all of you were happy about them and liked them. :-)

3 komentarze:

  1. Gratuluję sklepu :). Tylko brakuje mi w nim cen ^^.

    OdpowiedzUsuń
  2. cute bracelet :)
    Love Lois xxx

    http://lisforlois.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

The Daily Wonders - all rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.