Not understanding anything? Click here to read in English

Winter in Szczecin

12/15/2012
 Zima (zwłaszcza śnieg) i świąteczne lampki sprawiają, że wszystko wygląda lepiej. Oto kilka zdjęć przedstawiających to, jak widzę ją w Szczecinie. Jeśli miałabym wybrać swoje ulubione - byłoby to drugie zdjęcie (zrobione przy użyciu długiego czasu naświetlania). A jak wy widzicie zimę? Jesteście zadowoleni ze świątecznej atmosfery, czy raczej jej nie czujecie? :-)

 *Winter (especially snow) and christmas lights, makes everything look better. Here are some pictures of how I see winter in Szczecin. If I had to pick the best one - it wouls be the second one (taken with a long exposure). And how's your winter? Happy about the christmas atmosphere or not? :-)
Zaś jutro zapraszam was na przepis na sernik. :-) / 
 *Stay tuned for the tomorrow's cheesecake recipe. :-)

6 komentarzy:

 1. ja nie lubie swiat
  atmosfere czuje w reklamach i w filmach
  w zyciu jakos nie bardzo

  OdpowiedzUsuń
 2. ja kocham zimę nad życiee :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja w tym roku nie czuje atmosfery bo mieszkam podczas studiów w innym mieście a tutaj nie są tak ozdobione ulice jak u mnie. Może w centrum są nie wiem bo przez kupę roboty nie mam czasu tam wstąpić, ale przyzwyczajona byłam, że u mnie praktycznie całe miasto ozdobione światełkami było.

  OdpowiedzUsuń
 4. great photos! Love your beany! :*

  http://landing-in-fashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Powiem szczerze, że zawsze, kiedy odwiedzam Szczecin, jest ponuro, zimno i deszczowo...ale na tutaj zdjęciach wygląda pięknie :)


  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

 6. ale te fotki wprowadziły mnie w świąteczny nastrój..;)

  OdpowiedzUsuń

The Daily Wonders - all rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.