Long weekend

12/03/2012

,,Dzisiejsze wykłady są odwołane" - oj, jak uwielbiam otrzymywać takie wiadomości z rana. Więc oznacza to, że mój weekend trwa jeden dzień dłużej. Tego typu poniedziałki jestem w stanie polubić. :-) Zatem zamiast wczesnego, porannego wstawania, mam dużo wolnego czasu na usadowienie się w zimowym swetrze i obejrzenie nowego odcinka ,,Chirurgów". :-)

,,Today's lectures are cancelled" - oh, how I love receiving that kind of text messages in the morning. So it means my weekend lasts one day longer. That kind of Mondays are for me possible to like. :-)
So except of getting up early, I finally have a lot of free time to watch the new episode of ,,Grey's Anatomy" while sitting in my winter sweater. Feels really cozy. :-)
 Za to wczoraj zdążyłam poczuć świąteczny klimat. Białe lampki w moim pokoju, waniliowy olejek zapachowy, świeczki, czerwone wino i ,,Efekt motyla", który znam już na pamięć. Jednak nadal nie mogę doczekać się świątecznych ozdób na ulicach - zwłaszcza, że teraz mieszkam w centrum miasta i będę widziała je z okien. Czy ktoś lubi takie świąteczne klimaty tak bardzo, jak ja? :-)

 *And yesterday I already felt that Xmas is coming. White lights in my room, vanilla scented oil, candles, red wine and watching ,,Butterfly Effect" once again. But I still can't wait for the Christmas lights on the streets - especially that now I live in the centre of the city, so I'll be able to see all of them from my windows. Is anybody as excited for it, as I am? :-)
A jak tam wasze świąteczne listy prezentów? Macie jakieś? /
 *And how about your Christmas wishlists? Do you have any?

Przeczytaj również

7 komentarze

 1. Koooocham świąteczne klimaty! I nie rozumiem ludzi, którzy udają, że ich to denerwuje :D. Wszyscy to kochają, nie wierzę w inną możliwość.

  Mam takie pytanie - z kim popijasz wino, skoro to nie jestem ja? Ale mi zrobiłaś smaka!

  Ja mam już komplet prezentów. Przed chwilą właśnie skończyłam opakowywać większość :D.

  I idę oglądać nowego Dextera ^^.

  OdpowiedzUsuń
 2. oooo też lubię ten serial :)
  bohaterowie się starzeją, na szczęście dochodzą nowi
  coś mi się wydaje, że za niedługo w odcinkach zakrólują nowi stażyści :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja kocham takie wiadomości dostawać i kocham klimaty świąteczne w mieście!

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja lubię pizzę peperoni :) Pycha, lepszej na świecie nie znajdziecie ;P

  OdpowiedzUsuń
 5. ur so pretty
  http://iamaleena.blogspot.com.au/

  OdpowiedzUsuń