Not understanding anything? Click here to read in English

Christmas gifts

12/26/2012
 
Świąteczna atmosfera, piękne światełka, rodzina i pyszności na stole - to dla mnie esencja gwiazdki. Ale prezenty spod choinki to coś, na co zawsze najbardziej czekałam i to nadal nie uległo zmienia. Jednak tak bardzo, jak lubię je otrzymywać, lubię także patrzeć na reakcje tych, których sama obdarowałam (tzn... Mikołaj :-) ).
W tym roku nie oczekiwałam wiele, a i tak zostałam mile zaskoczona!
 
*Christmas atmosphere, beautiful lights, family and delicious meals - it's the essence of the christmas time. But gifts from underneath the christmas tree is something I was always waiting for, and it hasn't changed yet. As well as I love to recive them, I also like to watch reactions of the others, when they're unwrapping gifts from me (I mean... from Santa :-) ). 
  This year I wasn't expecting much - but still I was nicely suprised!
 
Pierwszy prezent - perfumy DKNY ,,be delicious" zielone jabłuszko. Uwielbiam je. To jeden z moich ulubionych zapachów. /
 *The first gift - perfumes DKNY ,,be delicious" - green apple. Love it. It's one of my favourites!
Pomimo tego, że co roku powtarzam ,,żadnych słodyczy dla mnie", dostałam to ogromne jajko niespodziankę. /
  *Even that every year I say ,,no sweets for me", I got this kinder suprise maxi.
 
Świąteczne świeczki, pieniądze, słodycze... /
 Some christmas candles, money, sweets...
 
I największa niespodzianka - uroczy srebrny naszyjnik ,,YES" . Muszę przyznać, że trochę podejrzewałam, że otrzymam biżuterię, ale nigdy nie pomyślałabym, że będzie to coś tak ładnego. Jest naprawdę delikatny, jasny i pokryty małymi kryształkami. A co najważniejsze - naprawdę prosty. Tak jak lubię. :-)
 
 *And the biggest suprise - a lovely silver necklace from ,,YES". I kinda suspected it's gonna be a jewellery for me, but never thought it would be as beautiful as this one. 
It's really delicate, light and covered with small cristals. And what's most important - really simple. Just how I like. :-)
Jednak to nie koniec prezentów. Wszyscy, którzy mnie znają, wiedzą te, że jestem ogromną fanką zarówno filmu, jak i komiksu ,,V jak Vendetta". I stale mówiłam o tym, że chciałabym mieć maskę V. Więc oto i ona! Muszę pomyśleć o jakiejś sesji zdjęciowej z użyciem jej./

 *But it's not the end of gifts. Everyone who knows me, also knows that I'm a huge ,,V for Vendetta" fan. I enjoyed the movie, and comic books so much. But there was one thing left - I really wanted to have V's mask. So here it is! Gotta think about a photo session with it.
I kolejny - płótna! Jupi! Dzień bez stworzenia czegoś jest dla mnie dniem straconym. Jedno z płócien już wisi na mojej ścianie pomalowane. Poradnik wkrótce. :-) /
 
 *And another thing - canvas! Yay! A day without creating something it's a wasted day for me.
One of the canvas is already hanging on my wall painted. Stay tuned for the tutorial! :-)
Hm... Nie jestem pewna, czy mogę to zaklasyfikować jako prezent - ale czy kiedykolwiek próbowaliście Szwedzkiej coli?  Nazywa się Julmust i jest to jakaś świąteczna edycja. I... jest okropna. Fuj. :-)/
 *Hm... Not sure if was it a gift, but anyway - have you ever tried Swedish coke? It's called Julmust and it's some kind of chrismas edition. And... it's ugly. Yuck. :-)
 
I drobny prezent dla mojej mamy - kawior do kąpieli o zapachu białej czekolady i malin. Była zadowolona. /
 *And a small gift for my mum - white chocolate bath caviar and raspberry bath caviar. She was pleased. 
Netbook samsung, ponieważ mój stary laptop Toshiba zaczyna ostatnio szwankować. Nie jestem pewna, jak długo będzie można na nim pracować, więc potrzebowałam czegoś w zastępstwie, zanim kupię nowego w normalnych rozmiarach. Ciężka decyzja. Po zakupie nowego, moja mama zaoferowała się, że weźmie małego dla siebie. I dobrze. Nie przywykłam do takiego małego ekranu. 
 *Samsung netbook, because my old Toshiba laptop is getting crazy lately. Not sure how long it's going to work, so I need something in between, before I finally decide which laptop I would like to buy. A hard decision to make. And after buying a new one (in a normal size :-) ), my mum decided to take the small one for herself.

A jak wasze prezenty? Co kupiliście dla rodziny i przyjaciół? I czy jesteście zadowoleni z tego, co znaleźliście pod choinką? :-) /
 *And what about your gifts? What did you buy for your friends and family? And are you happy about what did you find under the christmas tree? :-)

11 komentarzy:

 1. swietne prezenty

  uwielbiam ta czekolade z jajka niespodzianki <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Super prezenty. U mnie tak dużo nie było, ale każdy zadowolony.

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie prezenty też trafione, zarówno te które otrzymałam jak i te którymi obdarowałam najbliższych :) Zapach DKNY to mistrzostwo, zazdroszczę prezentu, a próbowałaś kiedyś podróbki? Zapach jest bardzo podobny, ja lubię wypsikac nią szaliki, poduszki, torbę :) 20 zł i z czystym sumieniem mogę psikac :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi

  1. http://image.ceneo.pl/data/products/1297611/i-bi-es-love-forever-green-woman-woda-perfumowana-100-ml.jpg może akurat Ci się spodoba i na codzień przerzucisz się na tańszą wersję :)

   Usuń
 4. Świetne prezenty! Śliczny naszyjnik, ja również na gwiazdkę od chłopaka dostałam biżuterię, śliczne kolczyki. A zegarek także jest genialny, najważniejsze, że Twój chłopak jest zadowolony :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie mogę doczekać się poradnika, jestem ciekawa, na co tym razem wpadłaś :).
  Co było w jajku? :D.
  A co ja dostałam - zobaczysz wkrótce na blogu :).
  Sama dałam depilator, szminkę, błyszczyk, perfumy, książkę i film. Ale to tylko w rodzinie :).

  OdpowiedzUsuń
 6. Yes ma przepiękną biżuterię:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pasek w tym zegarku bardzo nieładnie wyciera się już po pół roku. Nowy kosztuje około 80 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To już zmartwienie chłopaka :D

   Usuń
 8. Po co piszesz po angielsku skoro robisz tyle błedów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten post jest z 2012 roku - od tego czasu mój angielski się podszlifował - ale posty zostały. Teraz mieszkam za granicą i studiuję po angielsku, więc myślę, że nowe wpisy nie są złe ;)
   Pozdrawiam!

   Usuń

The Daily Wonders - all rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.