Not understanding anything? Click here to read in English

Christmas Eve

12/24/2012
 
Jako dziecko podczas świąt nie potrafiłam usiedzieć w miejscu i spokojnie zaczekać na koniec kolacji, by odpakować prezenty. Szukałam Mikołaja w każdym możliwym pokoju i spoglądałam przez okno, by dostrzec w powietrzu jego sanie (z reniferami oczywiście!).
Teraz święta nabrały dla mnie odrobinę innego charakteru. Cieszę się czasem spędzonym z moją małą rodzinką. I nie mogłam się doczekać specjałów mojej mamy (muszę przyznać, że byłam trochę nieznośna stale podskubując coś, gdy moja mama gotowała). Ale jedna rzecz się nie zmieniła. Nie ważne, czy mam 6 czy 20 lat - nadal nie mogę się doczekać prezentów spod choinki! :-)
 
*As a child during the Christmas Eve I just couldn't sit in one place and wait in paitience for the end of the dinner to unwrap the gifts. I was searching the santa in every possible room and looking through the window to see his sleigh in the air (with the reindeer of course!). 
Now christmas time is a little bit different for me. I fully enjoy the time with my small family. And I couldn't wait to eat my mum's specials (I was pretty annoying while trying to eat something while my mum was still cooking). But one thing hasn't changed at all. No matter if I'm 6 or 20 - I still can't wait to see the gifts from the christmas tree! :-) 
Mandarynki! Myślę, że mogłabym je jeść w kółko. /
 *Mandarines! I think I could eat them over and over.
Świąteczne talerze. /
 *Christmas plates.
 Moje ulubione Martini bianco do kolacji. Wypróbowałam je z kokosowym syropem - warte polecenia. Tak samo jak z waniliowym. Jest to vermouth (ziołowe), więc z syropem staje się słodsze. /

*My favourite Martini bianco for the dinner. I tried it with coconut sirup - worth recommending. As well as with vanillla sirup. It's vermouth (herbal wine), so with a sirup it's sweeter.
 
Czekacie też zapewne na post z prezentami, prawda? Wytrzymajcie do jutra. :-) /
 *As always, you're probably waiting for the gift-post, right? Stay tuned for tomorrow. :-)
 
A jak minęła wasza wigilia? Przejedzeni? :-) /
 *And how was your Christmas Eve? Over-eated? :-)

4 komentarze:

 1. najedzona, że hej. ale u mnie nie pije się alkoholu w wigilię ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. a ja sie gwiazdora panicznie balam i dosc szybko zostalam uswiadomiona o tym ze prezenty kupuja rodzice
  wreczane byly one przed kolacja bo tez sie nie moglam doczekac

  jestem obzarta
  dostalam brzuch! ciaza spozywcza xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciepłych i magicznych Świąt Bożego Narodzenia! :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Najedzeni i to jak ;)
  Wesołych świąt! A w chwili wolnego zapraszam do mnie http://curiouscreativeness.blogspot.com/ może Cię coś zainspiruje ;)

  OdpowiedzUsuń

The Daily Wonders - all rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.