Not understanding anything? Click here to read in English

Trip around Thassos - Harbour

Port w Limenas (nowej stolicy wyspy Thassos) naprawdę przypadł mi do gustu. Był niesamowitym połączeniem małych, rybackich łódek i ogromnych promów. A co dziwniejsze, woda w tym miejscu była niesamowicie czysta i niebieska - byłam tym zaskoczona, ponieważ w Polsce, gdy widzę porty, zawsze moim oczom ukazuje się bardzo zanieczyszczona okolica.

A co już nie jest związane z Grecją - chciałabym bardzo podziękować za 100+ fanów na facebooku - bardzo mnie to cieszy! I chcę też podziękować za mnóstwo miłych słów odnośnie stworzonych przeze mnie bransoletek, które możecie wygrać w rozdaniu.
Ale otrzymałam też wiele e-maili z pytaniami o zakup mojej biżuterii i radami odnośnie stworzenia czegoś w stylu ,,sklepiku", gdzie mogłabym je sprzedawać. Co o tym myślicie?
 
 *I really liked this harbour in Limenas (the new capitol of Thassos Island). It was a combination of small fisherman's boats and huge ferries. At also water in this place was incredibly pure and blue - I was suprised, because in Poland when I see harbours, I always expect to see dirty water. 

And what's not related to the Greece, I want to thank you for my first 100+ followers on facebook - it makes me really happy! And I'd like to thank you for all the nice words about my homemade bracelets that you can win in my giveaway.
But I also received a lot of e-mails with questions about buying my jewellery and advices about creating some kind of ,,shop" where I could sell them. What do you think about this idea?

2 komentarze:

  1. mogę spytać ile zapłaciłaś łącznie za taką wycieczkę i ile tam byłaś?:)w ogóle to było z biura czy jak?:)

    OdpowiedzUsuń

The Daily Wonders - all rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.