Not understanding anything? Click here to read in English

Short wishlist

7/16/2012
 
Cześć! oto moja pierwsza i krótka wakacyjna wishlista.
 1. Szorty z wysoką talią - Tak szczerze, to nigdy w mojej szafie nie miałam niczego z wysoką talią. Zawsze tego typu rzeczy przypominały mi lata 90te i przez to ciągle uważałam je za niemodne. Ale po przejrzeniu kilku świetnych i prostych strojów z tego typu spodenkami i białą koszulą, jestem gotowa takie wypróbować!

2. Ray-Ban Wayfarer okulary z polaryzacją - Od kiedy pamiętam byłam fanką okularów typu ,,Aviator". Poniżej możecie zobaczyć dowód, haha! :-)
Ale myślałam o tych Wayfarer'ach od jakiegoś czasu. Nie byłam pewna kształtu, ani tego, czy będę w nich dobrze wyglądała. Ale gdy zauważyłam, że nosi je naprawdę wiele osób, spostrzegłam, że... pasują do każdego.
Okulary przeciwsłoneczne, które mam na sobie na zdjęciu po prawej stronie są z polaryzacją. Po raz pierwszy zauważyłam różnicę między tego typu szkłami, a zwykłymi, gdy byłam nad jeziorem - podczas spoglądania na wodę nie widać na niej refleksów słońca. Dzięki temu są też idealne dla kierowców.
Znalazłam więc też Wayfarery z polaryzacją - wyglądają jak te klasyczne, z wyjątkiem litery ,,P" po napisie ,,Ray-Ban" znajdującym się na prawym szkle.
 
*Hi! Here's my first and short summer wishlist. 
1. High waist shorts - To be honest, I never had anything with a high waist in my closet. It always reminded me the 90s and I thought it's not fashionable anymore. But after seeing a few great and simple outfits with that kind of shorts and white shirts, I'm ready to try them on! 

2. Ray-Ban Wayfarer sunglasses with polarised lenses - Since I remember I was an ,,Aviator" type fan. You can see the proof on the picture below, haha! :-)
 But I've been thinking about Wayfarer's for a while. I wasn't sure about the shape and if I'm going to look good with them. But then I noticed that so many people wears them, that they just... fit to everyone.
The sunglasses I'm wearing on the picture on the right side are with polarised lenses. For the first time I noticed the difference between them and normal sunglasses when I was at the lake - while wearing them and looking at the water, you don't see the sun reflection. Because of that they're also perfect for the drivers.
There are also Wayfarer's with polarised lenses - they look just as the ordinary ones, except the letter ,,P" after ,,Ray-Ban" sign on the right lens.
3. Klasyczny strój z Reserved - po zobaczeniu tego bikini na ich stronie internetowej, od razu wiedziałam, co w tym roku założę na plażę. Czarne, klasyczne bikini z koronką. Proste i ładne - tak, jak lubię.

4. Naszyjnik z kajdankami - rozglądałam się za tego typu naszyjnikiem już od jakiegoś czasu. Nie znalazłam swojego wymarzonego, więc teraz mam w planach stworzenie takiego sama.

A co jest na waszej liście życzeń na ten miesiąc? :-)
 
3. Classic swimwear from Reserved - After seeing this bikini on their web-page, I know what I'm going to wear at the beach this year. Black, classic bikini with crochet. Simple and nice - that's what I like.

4. Necklace with handcuffs - I've been looking for a necklace with handcuffs for a while. I couldn't find my dreamed one, so I'm planning to make one by myself.

And what is your wishlist for this month? :-)

9 komentarzy:

 1. wszystkiemu na Twojej liście mówię tak! szorty polecam, mam w szafie kilka takich par i sprawują się świetnie (: a moje lista wakacyjna obejmuje jeden punkt: "KONIEC KUPOWANIA!" - czas najwyższy zrobić renament w szafie (:

  OdpowiedzUsuń
 2. Spodnie <3 uwielbiam.

  bo to jest tzw. "bezfirmówka"

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny wybór, wszystkie rzeczy świetne. A to fakt, że te okulary pasują na prawdę każdemu! tylko przy bardzo drobnej twarzy trzeba poszukac odpowiedniego rozmiaru, z tego co wiem, są chyba dostępne w kilku szerokościach.
  Spodenki też świetne i kostium i naszyjnik :]

  Na swoim blogu mam właśnie konkurs, w którym można wygrac uszytą i zaprojektowaną przeze mnie koszulkę, która też by pasowała do tego zestawu. Zajrzyj, może Cię zainteresuje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dostałam w zeszłym roku okulary w stylu Ray-Ban, ale dopiero niedawno zaczęłam je nosić, bo kojarzyły mi się z wielkimi okularami mojej mamy z lat 90. ;) A teraz nie mogę się z nimi rozstać, bo patrolówy są bardzo delikatne i zawsze bałam się, że je złamię a w nowych okularach mogę w końcu być spokojna.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo podobają mi się Twoje wcześniejsze zdjęcia ;) a zdjęcie małej Ciebie jest słodkie :) Świetne szorty, też takie chcę :) a taki naszyjnik widzę po raz pierwszy i jest to miłość od pierwszego wejrzenia! :)

  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ja koniecznie musze kupic jakies bikini a to graniczy prawie z cudem :/
  ehhh

  OdpowiedzUsuń
 7. mi sie podobaja takie szorty ale niestety mi nie sa pisane
  trzeba miec fajne nogi a nie takie olbrzymie uda jak moje :P

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem na odwyku :) Leczę zakupoholizm :O A chcicę masz gustowną,choć te szorty tak nie do końca...

  OdpowiedzUsuń
 9. ray bany kupiłam ale bez polaryzacji :) za to sportowe kupiłam z polaryzacją bo ray banów szkoda mi na rower itp;) ale są to najlepsze okulary jakie miałam;) ja też się zakochałam w tych koronowych strojach:)

  OdpowiedzUsuń

The Daily Wonders - all rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.