Not understanding anything? Click here to read in English

Phone snaps

7/19/2012
 Oto kilka zdjęć zrobionych jakiś czas temu, gdy jeszcze było słonecznie. Aktualnie bowiem pada cały czas. Proszę, pogodo, nie pozwól, by moja skóra została taka blada... :-)
Fajnie się bawiłam z 2 znajomymi ze Szwecji, którzy zostali w moim mieście przez tydzień - oraz resztą, która dołączyła w czasie grilla. Chłopaki bardzo chcieli spróbować polskich potraw, takich jak pierogi, czy żurek w chlebie - i bardzo im wszystko smakowało. Zaprosili mnie też do Uppsala i Sztokholmu, ale jeśli Aleksander Skarsgard (z True Blood) będzie wtedy poza miastem, to nigdzie się nie wybieram! :-) *Here are some phone snaps taken a while ago while it was still sunny in my city. Because now it's raining all the time. Please, weather, don't let my skin remain so pale... :-) 
I had a really great time with my 2 friends from Sweden, who stayed in my city for a week - and the rest who joined our barbecue. They really wanted to taste polish meals like pierogi, or żurek (sour barley soup in a bread) - and they really liked it. They also invited me to Uppsala and Stockholm - but if Alexander Skarsgard (from True Blood) will be out of town, I'm not going anywhere! :-)

Herbata bąbelkowa. /Bubble tea.
 
Poza myśliciela. / Trying to make a ,,thinker" pose. 
A jak wy spędzacie wolny czas? / And how you're spending your free time?

7 komentarzy:

 1. Brakuje mi takiej pogody :/

  Przesłuchaj ich płyt: "Riot" i "Brand new eyes". Są mega dobre. Myślę, że to zespół w Twoim klimacie :)

  Jaki masz telefon?

  OdpowiedzUsuń
 2. ale jestes szczuplutka:) az mi sie kielbasy z grilla zachcialo po tych zdjeciach:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiadomo polska kuchnia jest przepyszna:D A jak spędzam wakacje. Rzeźbię i chodzę do salonu sukien ślubnych, gdzie uczę się szyć, ale w sobotę jadę w góry, mam nadzieję, że tak jak Ty będę się dobrze bawić;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Żurek w chlebku, pyszota! Pewnie im też smakował! A tego lata mamy powódź, muszę wybierać wodę z piwnicy i czytam ... duuuużo czytam, wreszcie jest czas poczytać to co się chce, a nie to co się musi :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hayley jest świetna! :)

  Jesteś z nich zadowolona?

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten Twój kolega z pierwszego zdjęcia to nawet przypomina trochę Aleksandra Skarsgarda ;) Taki Alex w młodszym wydaniu ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha, niee :D Ja nie widzę podobieństwa :D

   Usuń

The Daily Wonders - all rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.