Not understanding anything? Click here to read in English

Meet Apollo

4/14/2012
 Cześć wszystkim i poznajcie Apollo! :-)  Więc tak, otrzymałam ten szalony prezent wczoraj. I jak tu się gniewać, podczas gdy to śliczne maleństwo patrzy się na mnie swoimi czarnymi oczami? :-) 

 *Hi, everyone and meet Apollo! :-) So yes, it's a crazy gift that I received yesterday. So how could I be mad at him anymore, while this cute little pet is staring at me with his big black eyes? :-)
 Z tego, co się dowiedziałam, to rodzaj chomika ,,Pandy" (mix dwóch innych). Jest wielkości mojego kciuka (taki malutki!) i nigdy nie urośnie większy. 

 *As I was told, it's a type of ,,Panda" hamster (mix of two other). He's a size of my thumb (so small!) and he will never grow up more.

Dostałam też dla niego paczkę z jedzeniem, specjalną klatkę ze wszystkim, czego potrzebuje i inne ,,chomikowe przybory". :-) Musze przyznać, że nigdy przedtem nie miałam chomika, ale zawsze chciałam. A ze względu na to, że u mamy jest pies i kot, nie byłoby to możliwe, by mieć jednego, gdy tam mieszkałam (mój kot uwielbia polować!).

 *I also received a pack of food for him, a special cage with everything he needs and other ,,hamster stuff". :-) I must say that I never had hamster, but I always dreamed about one. And because at mum's place there's a dog and a cat, it wouldn't be possible to have a hamster when I lived there (my cat loves to hunt!).

Mieliście kiedyś chomika? :-) / *Did you ever have a hamster? :-)

13 komentarzy:

 1. Jejku kocham chomiki! Miałam w swoim życiu 3. Jeden z nich to był chomik roborowskiego i Twój na pewno jest mieszańcem tego gatunku, bo strasznie podobny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. chomika nie miałam:) ale byłam szczęśliwą posiadaczką dwóch myszek japońskich :D Pixi i Dixi;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowny! Nie mogę się na niego napatrzyć :)). Miałam chomika dżungarskiego, miał na imię Hamtaro (po chomikowym anime :D). I był podobny do Twojego. Bywał jednak agresywny. Mimo to przeżył pięć lat, co jak na chomiki jest nie lada wyczynem :)). Raz nawet uciekł z klatki i dwa tygodnie biegał sobie po domu... ;).

  OdpowiedzUsuń
 4. To najsłodszy chomiczek, jakiego widziałam;) Jest kochany;) Miałam chomika, a teraz mam świnkę morską;) Pozdrawiam;)

  OdpowiedzUsuń
 5. w koncu sie pojawilas:) mialam kiedys chomika a nawet chyba 2:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Miałam kilka chomików! Każdy z nich był na swój sposób cudowny. A jeden z nich nad życie kochał nawet mojego psa, z którym uwielbiał się bawić :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja miałam chomiczka. Mój pierwszy to Filipka, syryjka. Teraz też mam chomika syryjskiego, to on http://www.hamsterster.com/?pet=3418&fb_source=message Pan Chomik vel. Pan Stópka :) A Twój chomiczek to "panda", ale tylko z takiej nazwy. To rasa chomika dżungarskiego, o ubarwieniu tzw. perłowym. Ale nie odrębna rasa. Co nie zmienia faktu, że jest cudny! :D

  OdpowiedzUsuń
 8. ale mały słodziak :)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. Ale kochany! Fajny taki prezent :) Ja swego czasu chciałam mieć myszki ale w domu się nie zgodzili :(

  OdpowiedzUsuń
 10. Uroczy maluszek!  www.perfection-and-harmony.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Ale fajniutki , jest taki malutki :) Chomiki są urocze. Pewnie że miałam, bardziej zainwestowałam w myszoskoczki, tak je pokochałam że nie umiałam ich wydawać/sprzedawać było mi tak ich szkoda (aż zrobiło mi się ich z ponad 30 :P ) Teraz mam jednego ulubieńca Cezarego (szynszyla ) Też polecam :)

  Magda25

  OdpowiedzUsuń
 12. Całe dzieciństwo a nawet dłużej. To nie pies, a chomiczek jest najlepszym przyjacielem człowieka :D

  OdpowiedzUsuń
The Daily Wonders - all rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.