Not understanding anything? Click here to read in English

DIY: a box with a big graphics

3/21/2012
 Jeśli ozdabiacie małe pudełko i nie chcecie używać serwetek - możecie użyć grafiki z magazynów, lub po prostu wydrukować obrazek. Ale co z naprawdę dużymi pudłami? Wtedy jeden wydrukowany arkusz A4 nie wystarcza... Ale bez obaw! Z moim poradnikiem dacie sobie radę. :-)


 *If you're decorating a small box, and you don't want to use a napkin - then you can use graphics from the magazines or just print a picture. But what about really big boxes? Then one printed A4 picture is not enough... But don't worry! With my tutorial you will be able to deal with it. :-)
  Moja technika i porady na temat ,,jak przykleić wydrukowany obrazek" albo ,,jak używać żelazka na obrazek" możecie znaleźć w moich poprzednich poradnikach: TU i TUTAJ.
Jeśli natomiast szukacie ładnych i przydatnych pudełek, to zapraszam tutaj: www.drewbis.pl


*My technique and tips about ,,how to glue a printed picture" or ,,how to iron a picture" you can find in my previous tutorials: HERE and HERE.
And if you're looking for a nice and useful boxes, check out their site: www.drewbis.pl
  Pierwszą i najważniejszą rzeczą jest znaleźć odpowiednio duże zdjęcie do wydruku, by nie było na nim widać żadnych pikseli. Zdecydowałam się użyć obrazka dziewczyny, która wygląda jak namalowana. Chcę w tym pudełku trzymać pędzle i inne przybory do malowania i decoupage'u, więc uważam, że to był dobry wybór - będzie pasować. :-) 


*So the first and the most important thing is to find a picture that is big enough to print without any pixels. I decided to use a picture of a girl that looks like painted. I want to keep my paintbrushes and other stuff for painting and decoupage in this box, so I think it was a right choise - it will match. :-)
 Użyłam ,,Microsoft Office Picture Manager" by podzielić obrazek na pół. Znalazłam go na stronie deviantart, jest to dzieło autorki Alicexz (TUTAJ). Możecie zrobić to w każdej innej aplikacji, którą macie. Następnie wydrukujcie każdą część osobno. Jeśli macie jeszcze większe pudełko do dekoracji, po prostu potnijcie w programie zdjęcie na więcej kawałków.
Weźcie jedną połowę i przyklejcie ją tak, jak pokazałam to we wcześniejszych poradnikach i użyjcie żelazka (bądźcie delikatni). Zostawcie na chwilę, by wyschło i przyklejcie druga część (ale upewnijcie się, że obie części do siebie pasują!). Musicie uważać, by przykleić drugą część naprawdę blisko pierwszego obrazka. 


*I used ,,Microsoft Office Picture Manager" to just cut this picture into a half. I found it on deviantart site, it belongs to Alicexz (HERE). You can make it in any other application that you have. Then print each half separately. If you have a bigger box to decorate, then just cut your picture on more pieces in an application. 
Take one half and glue it as I did in one of my previous tutorials and use iron (be gentle). Let it dry for a while and then just take the second part and glue it (but make sure that both pictures matches to each other!). You must be careful to glue it really close to the first picture.

 Moje pudełko nadal jest nieskończone, ponieważ muszę dać mu wyschnąć. Zamierzam pomalować resztę, ale na jaki kolor? Czarny, biały czy brązowy? :-)
 *My box is still unfinished, because I need to let it dry. I'm going to paint the rest, but which color would be the best? Black, white or brown? :-)

 A oto moje drugie pudełko, które udało mi się skończyć bardzo szybko, ze względu na to, że jest małe. Użyłam wydrukowanego zdjęcia Marilyn Monroe z Nowego Yorku z hotelu Ambassador.


*And here's my second box that I made really quick, because it's small. I used a printed picture of Marilyn Monroe in New York at the Ambassador Hotel.
I co myślicie? :-) /*And what do you think? :-)

10 komentarzy:

 1. świetne pudełka, w weekend muszę spróbować :D!

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam to zdjęcie! O maaatko.
  A tamta namalowana dziewczyna też jest niczego sobie. Ja bym tylko polakierowała pudełko :).

  OdpowiedzUsuń
 3. Są genialne !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Prześlicznie ozdobiłaś te pudełka! Super pomysł i jeszcze lepsze wykonanie. Zwłaszcza to z MM mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękny efekt! Nawet ciężko by mi było się zdecydować, który obrazek podoba mi się bardziej :)

  Pozdrawiam,
  A.
  2bigcitylifes.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Swietny pomysl!

  www.chic-lux.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne! Marilyn uwielbiam, ale i ta kolorowa dziewczyna jest wręcz genialna :) Za każdym razem, kiedy oglądam Twoje decoupage'owe dzieła mam ochotę sama przygotować takie pudełeczko i chyba niedługo w końcu się skuszę :)

  OdpowiedzUsuń

The Daily Wonders - all rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.