Today's outfit

12/20/2011

   Co za zapracowany dzień! Nie miałam nawet czasu spiąć włosów w przyzwoity sposób, więc użyłam tylko spinki i kokardki. 
Lubię tą fioletową tunikę. Dzisiaj miałam ją na sobie wraz z ciemnymi legginsami z Reserved i czarną, dopasowaną marynarką. Przód tuniki bardzo dobrze prezentuje się ze wszelkiego rodzaju marynarkami i blezerami ze względu na marszczenie z przodu.
A teraz w końcu mam czas na relaks i piję pyszną, mrożoną herbatę zrobioną przez chłopaka. Jest przeraźliwie zimna! A jedyną rzeczą, jaką muszę jeszcze zrobić to spisać wywiad (jutro ostatni termin oddania go!) - cała rozmowa była bardzo interesująca i dowiedziałam się wielu nowych rzeczy o stanie wojennym w Polsce.


*Such a busy day! I didn't even have time to make my hair look better, so I just used a big hair clip and my bow clip. 
I like this violet tunic. Today I wore it with my really dark leggins from Reserved and black, tailored blazer. The front of this tunic looks really well with all kinds of blazers because of the ruffle.  
Now it's finally my time for relax and I'm drinking a great ice tea made by my boyfriend. It's really cold! The only thing I need to do right now is to write down my interview (tomorrow is my deadline!) - the whole conversation was really interesting and I've learned so many new things about martial law in Poland (or maybe you know this term as ,,the state of war").
 A jak minął wasz dzień? Równie zaganiany, jak mój? :-) /And how was your day? As busy as mine? :-)


Przeczytaj również

8 komentarze

 1. Świetnie wyglądasz! Biżuteria rewelacyjna!

  OdpowiedzUsuń
 2. oh that watch is nice! im looking for a cool watch but i havent found anything nice yet..:/

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie wyglądasz w tej tunice!
  Mój dzień zaczął się jakieś 2 godziny temu, bo leniuchowałam w łóżku (byłam chora, ale do szkoły nie chodzę już do świąt :)). Po południu idę na zakupy świąteczne - mam nadzieję, że ostatnie i uda mi się kupić wszystko, co zaplanowałam.
  Pozdrawiam! :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. kochana mała uwaga jeżeli piszesz że miałaś na sobie marynarke to ją pokaż i napisz z jakich sklepów masz ciuszki podrawiam Mery.

  OdpowiedzUsuń
 5. masz super blog, fajnie ze dodajesz codziennie jakis wpis, duzo blogerek nie robi tego regularnie i na tym wiele traca:P swoja droga za porzadki jeszcze sie nie wzielam nawet, brak czasu:/ ale chce juz swieta zeby w koncu odpoczac troche:P

  OdpowiedzUsuń
 6. uhuhu jaki boski świecznik :)

  OdpowiedzUsuń
 7. tunika z żabotem, bardzo modne połączenie do czarnych leginsów. Modnie i wygodnie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Hei, you look gorgeous as always!

  OdpowiedzUsuń