Today's outfit

12/05/2011

 
Ostatnio pogoda zdaje się szaleć. Nie tylko nadal nie ma śniegu, poranki zdają się być dziwnie ciepłe, a wieczory są za to tak zimne, że zamarzam w drodze do domu.
Dzisiaj nałożyłam po raz pierwszy mój nowy pasek. A ze względu na to, że jest dość duży, nie nakładałam już więcej żadnej biżuterii, by nie wyglądać tanio od nadmiaru dodatków. 
Skupiłam się raczej na prostocie i zmieszałam tylko czarny z białym. Jeśli chodzi o makijaż - użyłam trochę brązowego cienia do powiek od Diora (wkrótce napiszę swoją opinię odnośnie jego). Wydaje mi się też, że powinnam używać więcej kremu do twarzy, by zadbać o skórę w czasie zimy.

*Lately the weather seems to be crazy. Not only there's still no snow, the mornings are really warm, and the evenings are so cold that I'm freezing on my way home. 
Today I wore for the first time my new belt, and because it's rather big, I decided to not wear any jewellery to not look cheap and weird. It was another simple simple outfit and I mixed only black & white colors. About the make-up - I used only a little bit of brown eyeshadow from Dior (soon I'll write my opinion about it). I think I should use more face cream, to take care about my skin during the winter.
  Znacie jakieś dobre (najlepiej w wersji studenckiej, czyli niedrogie) kremy do twarzy dobre na zimę? :-) / *Do you know any good (and rather cheap) face creams good for winter? :-)

Przeczytaj również

4 komentarze

 1. Bardzo Ci paska zazdroszczę<3 Gdzie go kupiłaś?

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie dobrałaś, tak ze smakiem. Co chodzi o kremy na zimę to ja używam ostatnio kremu ochronnego Ziaji UVA i UVB lato/zima i o dziwo jestem z niego bardzo zadowolona (a kupiłam tak z ciekawości, bo był na przecenie i kosztował jakieś 5 zł). Nie zapycha, nadaje się pod makijaż, ma filtr (mały, bo mały, ale jest) i pomaga skórze. Ma też rewelacyjne opinie na wizażu: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=41606&next=1. Dla mnie super!
  A.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zwykły ten zestaw i bardzo zachowawczy, co trzeba przyznać pasek zwraca uwagę i tylko on. Na zdjęciu nie widać makijażu! więc kiedy będziesz chciała chwalić cień wrzuć coś z mocniej zrobionym okiem

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo lubię takie klasyczne stylizacje, pasuje Ci taki look :)

  OdpowiedzUsuń