Not understanding anything? Click here to read in English

Christmas lights

12/06/2011
 Jak tu nie lubić świąt, gdy można zobaczyć w centrum miasta tego typu świąteczne światła? :-) Muszę tylko dokupić paczkę białych lampek choinkowych by udekorować mój pokój (jak w TYM poście) by poczuć prawdziwą atmosferę świąt!


*How to not love christmas, when I can see lights like this in the centre of my city? :-) I only have to buy another pack of white christmas lights to decorate my room ( Like in THIS post) to feel the real atmosphere of X-Mas!


Jeśli jest coś dobrego w stacjach benzynowych, to na pewno jest to ich gorąca czekolada z ogrooooomną porcją syropu amaretto. /*If there's anything good at gas stations, it's definitely their hot chocolate with huuuuuuuge portion of amaretto syrup.

I coś, co kocham w świętach: urocza świąteczna herbata z małymi gwiazdkami i serduszkami! :-) /*And something I really love about X-Mas: cute christmas tea with little hearts and stars! :-)

9 komentarzy:

 1. to jakaś specjalna herbata? czy sama dodajesz te gwiazdki i serduszka? :D
  Pozdrawiam, karolinat.

  OdpowiedzUsuń
 2. to zabawne, po drodze do domu stojąc samochodem w korku robiłam zdjęcia świateł miasta :) a tutaj niespodzianka, światełka :) daj znać jak coś z tym okiem zmalujesz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oświetlenie chmurki podbiły moje serce :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojej, uwielbiam takie ozdobione miasto <3

  OdpowiedzUsuń
 5. No Szczecin w tym roku tradycyjnie oswietlony :) Słodko wygląda ta herbata, skądże taką posiadasz?

  OdpowiedzUsuń
 6. A co to za ciekawa herbatka? Też bym chciała taka mieć. Proszę o przepis, lub wyjawienie tajemniczej nazwy.

  OdpowiedzUsuń
 7. Na pytania od anonimów odpowiem tutaj, bo nie mam innej możliwości: herbata to zwykły pomarańczowy Rooibos, gwiazdki i serduszka dosypałam sama, żeby nadać herbacie świątecznego wyglądu :D
  pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. super gra świateł :) najpiękniej w Łodzi chyba wygląda Manufaktura ;D
  anjacaro.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Znalazłam podobną herbatkę w Rossmanie też z gwiazdkami. Wygląda tak: http://kobiece-wariacje.blogspot.com/2011/02/macie-ochote-na-mrozny-ranek-rossmann.html

  OdpowiedzUsuń
The Daily Wonders - all rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.