Not understanding anything? Click here to read in English

Piaget watch

11/12/2011
 Zapomniałam o tym zegarku na kilka lat. Pamięta, że gdy zobaczyłam klip Rihanny ,,Take a bow" po raz pierwszy, byłam jeszcze wtedy o wiele młodsza, ale już wtedy spodobał mi się jej duży, złoty zegarek (teraz również mam jeden w stylu ,,boyfriend watch"), ale nie interesowałam się wtedy modą na tyle, by sprawdzić co to był za zegarek. Uważam, że był to bardzo dobry tzw. ,,product placement" , ponieważ teraz, gdy oglądam go znowu, bawi mnie to, że Rihanna w swoim klipie bez przerwy sprawdza godzinę :-)
W każdym razie muszę przyznać, że gdybym miała zegarek jak ten - sprawdzałabym ją nawet częściej :-)


*I forget about this watch for a few years. I remember when I saw Rihanna's ,,Take a bow" clip for the first time. I was much younger that I'm now but I already liked her big, gold watch (now I also got some kind of ,,boyfriend watch"), but I wasn't interested in fashion so much to find out what kind of watch was that. 
I think it was a really good product placement, because right now, when I'm watching it again it's making me laugh that she's checking the time non stop :-) But anyway, I must admit - if I had a watch like this, I would check the time even often :-)

(inspiracje/inspiration pics from google.com)
A wy, lubicie tego typu zegarki? Czy raczej wolicie bardziej delikatne wersje czasomierzy? /*And you, do you like that type of boyfriend watch? Or you just prefer more femine versions?

 A ten jest mój. Wspomniany wcześniej ,,boyfriend watch" od Parfois. /*And that's my ,,boyfriend watch" from Parfois that I mentioned before.

5 komentarzy:

 1. Ja mam zegarek z ogromnym cyferblatem, ale uwielbiam na niego patrzeć ^^, później sprawdzając na stronce Apart, okazało się, że jest męski, ale mi to absolutnie nie przeszkadza :)

  A.

  OdpowiedzUsuń
 2. ale piękny zegarek !
  mm

  zapraszam do mnie

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowny jest ten zegarek !
  Pozdrawiam !
  obserwuję !


  mfashionmyobsession.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. I love that watch! :)

  P.s. U are welcome to check out my fashion blog anytime! thecabinetoffashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. very pretty, this watch! i love the boyfriend style :)

  http://cocofashionsmitten.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
The Daily Wonders - all rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.