Not understanding anything? Click here to read in English

Opinion: Chanel eyeshadow

11/30/2011
 Cień do powiek Chanel Ombre Essentialle Soft Touch nr 47 Ebony. Polecany, jako luksusowy cień do powiek - więc cena niestety nie zachęca i nie jest najniższa. Ale jest bardzo wydajny. 
Nie jestem fanką pełnego makijażu, ale czuję się dobrze z cieniem na powiekach. Poza tym ten otrzymałam za darmo w celu ,,wykończenia go", więc mogłam bez ubytku w portfelu przekonać się, czy ten cień jest naprawdę taki dobry (i warty swej ceny), czy to po prostu efekt ,,metki" Chanel. I muszę wam przyznać - uwielbiam go!


*This is Chanel Ombre Essentielle Soft Touch eyeshadow No 47 Ebony. It's recommended as luxurious eyeshadow - so the price is not the lowest. But it's really effective. I'm not really a fan of full make-up, but I feel good with eyeshadow on my eyelids. At also I got it for free to ,,finish it", so without paying anything I could find out if this eyeshadow is really as good (and worth it's price) or it's just an effect of Chanel label. And I must tell you - I love it!

 Trzymałam ten cień w swojej kosmetyczce w drodze do domu, w szkolnej torbie, a nawet w kieszeni z kluczami, więc nie zdziwiłam się, gdy zobaczyłam zarysowania, ale myślałam, że będą gorsze. :-)  Poza tym, chyba mam pecha, bo ZAWSZE upuszczam moje cienie na podłogę w łazience, przez co tak właśnie pożegnałam się ze swoimi ulubionymi. Ale tym razem było inaczej - upuściłam ten, podniosłam go i był w nienaruszonym stanie. To dobry znak :-) 


*I was keeping the eyeshadow in my make-up bag during the way to home, in my school-bag, and even in my pocket with keys, so I noticed some scratches on the label, but I thought that they would be worse :-) At also I think I just have a bad luck, because I'm ALWAYS dropping my eyeshadows on the floor in bathroom, and that's how I lost my favourite ones. But this time was different - I dropped this Chanel eyeshadow, I picked it up and it was totally fine. So that's a good sign :-)

 Trzyma się na powiekach przez cały dzień. Gdy używałam tańszych wersji, rozcierały się i stawały się niewidzialne po kilku godzinach, gdy użyłam ich za mało.
Opis dodatkowo mówi, że cień ten zawiera witaminy C i E, ale jest to raczej popularne w kosmetykach.
Co jeszcze mogę o nim powiedzieć - możecie używać go z wodą (aby trzymał się jeszcze dłużej) albo bez. Kolor jest naprawdę ciemny, prawie czarny, ale wygląda dobrze na powiekach. Różne kolory mogą być mieszane razem, by stworzyć inne odcienie, ale póki co posiadam tylko jeden cień, więc nie mam z czym go mieszać :-)
Kolor trzyma się bardzo długo, bez żadnych zmian. Nie zbiera się w kącikach oczu, ani nie spływa, naprawdę wygodnie się rozprowadza. 
Więc na koniec mogę powiedzieć, że jeśli szukacie jakiś nowych kosmetyków, albo nie wiecie o co poprosić Mikołaja na święta - mogę polecić ten cień Chanel. :-)


It's holding perfectely on my eyelids for the whole day. When I was using some cheap eyeshadows they were not visible after a few hours when I used just a little of them. 
The description also told me that this eyeshadow contains vitamins C & E, but it's rather popular in cosmetics. 
What I can also say about that - you can use it with (to make it stay longer) or without water. The color is really dark, almost black, but it looks good at eyelids. Different colors can be mixed together to make different shades.
The color is lasting really long, without any damages. 

So at the end I can say that if you're lookind for some new cosmetics, and you don't know what to ask Santa for Christmas - I can recommend this Chanel eyeshadow. :-)

A wy macie jakieś godne do polecenia kosmetyki? /*And you, do you have some good cosmetics that you can recommend?

4 komentarze:

 1. To ja poproszę zdjęcie przedstawiające wygląd tych cieni na powiekach;) Z tego co widzę, masz brązowe oczy,ciekawa więc jestem, jak wyglądają ciemne cienie przy ciemnych oczach.
  ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdyby ktoś mi dał taki cień do wykończenia pewnie też bardzo bym się cieszyła ;D. Czasami, gdy wiemy, że produkt jest dobry jakościowo lepiej odłożyć i kupić coś lepszego, i bardziej wydajnego.
  Zdecydowanie polecam liner z rimmela, którego ostatnio opisałam. Jest naprawdę wart swojej ceny :).

  Pozdrawiamy,
  2bigcitylifes.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Nicee, Chanel eyeshadow :) Any good cosmetics?- My favourite is Manhattan but taht all depens on person's likeness. Anyway, great photos.
  thanks for your comment :)

  xoxo
  http://marinnelle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. i don`t like chanel eye- shadows. but thx for post)

  welcome to my fashion blog:
  http://frau-eismann.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
The Daily Wonders - all rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.