Not understanding anything? Click here to read in English

Inspirations: hairstyles

11/22/2011
 Czasami wydaje mi się, że zwykłe, rozpuszczone włosy są po prostu nudne, ale jednocześnie sama nie potrafię zrobić ze swoimi włosami nic innego, niż kucyk. Poza tym zazwyczaj rano śpieszę się tak bardzo, że nie mam czasu nawet nic zjeść, a co dopiero myśleć o niesamowitych uczesaniach. Ale znalazłam kilka naprawdę fajnych inspiracji i instrukcji, które mogą mi pomóc (i wam - jeśli też macie takie problemy ;) ).


*Sometimes I think that having just loose har is boring, but at the same time it's hard for me to do something else than a ponytail. And usually in the morning I'm in hurry that I don't have time to eat something - so I'm not even thinking about fancy hairstyles. But I found some nice inspirations and instructions that may help me (and you - if you have that kind of problems like me :-)).

(inspiracje/ inspirations: www.weheartit.com)

Taki jednostronny warkoczyk to coś, co robię bardzo często. Używam do tego spinek, by warkoczyk się nie rozwalał. /*That one sided pigtail is something I use very often. I use for this a hairslide to hold the pigtail.
Nie lubię opasek do włosów, ale za to kocham kokardki. Sprawiają, że fryzura wygląda bardzo dziewczeco i romantycznie. /*I don't like bandages for hair, but I love bows. They made the hairstyle look so girly and romantic!6 komentarzy:

 1. GORGEOUS. Great inspiration! ♥ I've been working on that first bun for ages, but it nevers works out the way it should.

  XO, Imke

  OdpowiedzUsuń
 2. Urocze te fryzurki:)uwielbiam wszelkiej maści upięcia!

  OdpowiedzUsuń
 3. taki "koczek" to jeden z moich ulubionych trików na nieułożone włosy:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne inspiracje!:) Na pewno skorzystam:) Przy okazji przeglądałam Twojego bloga i widzę, że lubisz pokazywać swoje outfity;) Dlatego bardzo gorąco zapraszam Cię do wzięcia udziału w konkursie na stylizację, który organizuję u siebie na blogu pod adresem http://dzastalandia.blogspot.com/2011/11/konkurs-w-dzastalandii.html

  Są też nagrody!:)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Czekam z niecierpliwością, aż zastosujesz te upięcia na swoich włosach i pokażesz to na blogu... ;) Ja też może czegoś spróbuje, mam bardzo, bardzo długie włosy więc będzie ciężko, ale spróbuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Woooooow I love this hair style! ♥

  OdpowiedzUsuń
The Daily Wonders - all rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.